Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć zamiast mózgu żeby w XXI wieku negować blackpill. Gdzie nie wejdę na te ściek social media typu instagram to widać tylko samych ładnych ludzi. Czy wy na tych wszystkich tiktokach i cute zdjęciach oskariatu typu dream boyfriend widzicie zakolaków jebiących w kołchozach? Wszędzie to tylko ludzie ładni, oskarki z vifonami na głowach i o nieskazitelnej cerze. Jakiś norman czy redpillowiec zaraz wysra komentarz, żeby nie patrzyć to co jest w necie tylko wyjść na ulicę no to wychodzę i #!$%@? co widzę? Jakoś nie widać tych tabunów przeciętniaków i łysiejących manletów ze swoimi partnerkami, a jak już są, to są to osoby po 30-stce, które poznawały się już w totalnie innej kulturze i innych czasach. Wśród młodego pokolenia karmionych tiktokiem i instagramem w pary łączą się już tylko ludzie ładni. Przeciętniaka 30+ można dosyć często spotkać z laską, ale młodych w przedziale 18-25? Takie pary praktycznie nie istnieją. To zawsze jest oskarek dobrogenowy 185cm+ z przeciętną julką. Trzeba mieć nasrane do bani, żeby tego nie dostrzegać.

#blackpill #redpill #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw
  • 90
@true-true: Aplikacji randkowych jest mnóstwo, nie tylko tinder. Tak więc spory błąd popełniasz zestawiając użytkowników tindera z liczbą singli. Z resztą część tych, którzy nie mają tindera, bo są już w związku, ale poznali się na tinderze. Ktoś inny jest w związku i ma tindera... Do tego są państwa, gdzie np. aplikacje randkowe są znacznie mniej popularne niż w Polsce i to zaniża staty. Jednak w Polsce to co raz więcej
@true-true: O gościu nawet nie wiem jak się odnieść to tych bzdur i urojeń xD Typowe normickie frazesy - ludzie z instagrama nie istnieją, kobiety na tinderze to nie te same co w realu XD Jak wielki poziom wyparcia trzeba mieć, żeby to pisać? Kobiety na tinderze to dokładnie TE SAME kobiety, które mijasz codziennie na ulicy, spotykasz w pracy czy na studiach. Ludzie twojego pokroju myślą, że to są jakieś
Pobierz Fekalny_okuratnik - @true-true: O gościu nawet nie wiem jak się odnieść to tych bzdur...
źródło: comment_1672855524QSsyweF3NogqddZzDEJi9B.jpg
@Fekalny_okuratnik: Nie wiem, kto jest autorem tego wykresu, może np. jakiś startup, który stara się pozyskać inwestorów. Z tego wykresu czytam, że ponad 60% par nie poznało się w internecie. Więc nie, to co powiedziałeś nie jest prawdą. Tak jak mówię, masz skrzywione postrzeganie. Nie wiem czy masz je skrzywione przez życie w matrixie internetu, czy przez nadmierne zgłębianie blackpillowych "faktów".

W ogóle to jak sobie policzyłem te procenty na
Nie wiem, kto jest autorem tego wykresu, może np. jakiś startup, który stara się pozyskać inwestorów. Z tego wykresu czytam, że ponad 60% par nie poznało się w internecie


@true-true: Co? XDD ty jesteś idiotą czy na prawdę trollujesz? Naucz się czytasz wykresy i nie patrz na to ile się poznało, a ile nie tylko na to, że w ostatnich latach sposób poznawania się przez internet jest NAJPOPULARNIEJSZY i stale rośnie
@Fekalny_okuratnik: Słuchaj, patrzę na dane, które podajesz, które jak zresztą Ci wytknąłem, są przekłamane. Nie dopisałem, że te 60% par to dotyczy roku 2020, który jest ostatnim rokiem na osi czasu tego wykresu. Dlaczego mam patrzyć na ten wykres w taki sposób, jaki pasuje Tobie do Twojej tezy? Pokazujesz mi wykres wzrostu popularności apek randkowych od 1940 roku. No proszę Cię, kto tu manipuluje. Dodaj do tego wykresu jeszcze ze 100
@Fekalny_okuratnik: Bardzo nie lubię być nazywany idoitą. Czuję się wtedy jakby rozmowa nie miała już żadnego sensu. Podajesz mi wykres, z którego jasno można odczytać, po zsumowaniu procentów, że jest więcej niż 100%. Mam wrażenie, że nie przyjrzałeś się dobrze wykresowi, więc zrobiłem dla Ciebie objaśnienie:

38.5 + 27.5 + 20.5 + 11 + 6.5 + 5.5 + 4.5 + 4 + 3.5 = 121.5%

Przyjrzyj się sam, zobacz dokładnie i
Pobierz true-true - @Fekalny_okuratnik: Bardzo nie lubię być nazywany idoitą. Czuję się wtedy...
źródło: comment_1672871938PzcO6S4yOlRN49alAj3LX1.jpg
@Fekalny_okuratnik: Nie wygłupiaj się, ja to prawidłowo zsumowałem. Właśnie przeglądam pracę z której pochodzi ten wykres i poniżej jest adnotacja, że procenty sumują się do więcej niż 100%, ponieważ w badaniu niektóre kategorie zachodziły razem. Więc to Ty się właśnie przyznałeś, że nie rozumiesz danych, a do tego, że jesteś brudnym chamem, który nie potrafi zachować odrobiny kultury w rozmowie.