Wpis z mikrobloga

@zdzijak: to teraz połóż totalnie luźno rękę na stole i zobacz czy dłoń leży na małym palcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie leży, to spróbuj dłużej niż 10 min tak ją potrzymać. #!$%@? sie. Kiedyś dałem się zmanipulować taką "zdrową" stojąca myszką i wywaliłem po 2 tygodniach bo przedramię bolało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psspspspsp: Jakos cwiczac ze sztanga i z wiekszym ciezarem przez lata nie widac problemu z reka lewa czy prawa, a tam trzymasz w takiej pozycji jak myszke (obrocona reka), dodatkowo zaciskasz dlon :-) Ale juz na hantlach wygodniej pod skosem :-).
@zdzijak: odradzam myszkę którą wkleiłes. przycisk dolny jest zbyt wysoko, ręka ssuwa sie poniżej przycisków. Próbowałem się przyzwyczaić, ale dałem kumplowi... on po kilku dniach wystawił na olx a za kasę poszylismy na piwo.
ktos korzysta/korzysta z takiej myszki i podzieli sie opinia?


@ReceNaGloweKasztanie: kupiłem w ten piątek, potestowałem przy gierkach i jak dla mnie dużo lepsze rozwiązanie. Nie odczuwam spadku precyzji (choć trzeba się chwilę przyzwyczaić), a trzyma się wygodniej od zwykłej myszki.
co to za myszka? dokładnie tego potrzebuję w moim życiu!


@Farmer_Joe: do upewnienia się polecam na początek coś tańszego od logitecha, różowej kupiłem trust verto i jeszcze dwie inne do przymierzenia, różnią się trochę rozmiarem i ułożeniem dłoni, zostawiła tego trusta. Nie wiem jaki jakościowo jest tam sensor, pewnie słaby ale do biurowej pracy w zupełności wystarcza. Pewnie do designu / grafiki / gier trzeba być coś innego, natomiast jeśli chodzi
@widmo82: Z tym piwem to prawda bo pisałeś że pracujesz na budowie przy elewacjach i po pracy chodzicie na piwo. Nie dawaj takich rad bo nie masz pojęcia o czym piszesz.