Wpis z mikrobloga

No jak moi drodzy, 1 stycznia wybił.
Zakupiliście już paski pod kolor butów z vitkaca?
Wybraliście już swój kurs tańca?
Kupiony karnet do barbera i strzyżenie viffona na siłce?

Stwierdziłem, że znudziło mi się trollowanie #p0lka na #tinder i jako że jestem przegryw, ale nie mam żadnych fobii społecznych i innego #!$%@? to specjalnie wybiorę się na kurs tańca, żeby pokazać totalny brak zainteresowania tańcem i zagadywać #p0lki z moimi 170cm i brzydkim ryjem i obrzydzić im trochę wychodzenie z domu. Niestety jak tak patrze po ofertach szkół tańca to 90% praktycznie wymaga przyjścia w parach, więc łatwo nie będzie.

Ale bójcie są #p0lka, incele masowo wychodzą na kurs tańca i będziecie zapraszane na randki przez męskie odpady. Tej falii już nie powstrzymacie #betauprising

PS. Jedyny taniec jaki chciałbym umieć odpiehhdalać to ten z tego intro

#kurstanca #seriale #hbo #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo
  • 30
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: normickie lata na pewno zmienią lata ewolucji gadziego mózgu, który wykształcił u kobiet autentyczne pożądanie facetów 190cm+ i odruch wymiotny na widok facetów <175cm

Wystarczy jeden normicki fikoł, żeby zmienić miliardy lat ewolucji i przeprogramować DNA kobiet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 0
@Pozytywny_gosc: spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi. Strasznie przewidywalni jesteście panowie z tagu. Każdy próbował wszystkiego, każdy ma wysokiego ojca i jest niski po mamie, każda p0lka chce mokebe albo Chada 210cm.
Idąc tym tropem wszystkie kobiety które nie są blondynkami o szerokich biodrach są pomijane bo natura zaprogramowała nas do rozmnażania i tylko szerokie biodra gwarantują zdrowe potomstwo. Fajnie macie w tych głowach, jednak polecam brać pół.
spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: no kuhhwa a jaka miała by być odpowiedz skoro cały świat to copy-paste i jeden wielki schemat?

O tym właśnie mówi blackpill, dlatego wykopki się łączą bo każda z pozoru inna historia ma taki sam początek, identyczne schematy w różnych częściach kraju i świata
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: ty jesteś tak ślepy i upośledzony, że nawet gdyby na twoich oczach kobieta odrzuciła pewnego siebie PUA zakolaka 170cm i wybrała cichego, nieśmiałego 190cm wzrostaka to byś nie uwierzył w blackpill

A ja takie sytuacje widzę ciągle w życiu. Jestem prosty człowiek, wierzę w to co widzę i namacalne każdego dnia
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: trolluue bo nazywam fakty po imieniu? Weźmiesz odpowiedzialnośc za swoje słowa jak ktoś zrobi sobie krzywdę?

Każdy niski facet jest samotny i nie ma powodzenia. Potem tacy niscy naczytaja się twoich postów i zaczną zagadywać baby i jeszcze gorzej słoncza z depresją po dziesiątkach odrzuceń
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: twoje posty są szkodliwe i toksyczne.

Ja prawie tylko brutalna prawdę, jaki masz cel w tym żeby okłamywać innych? Spytaj się dowolnej kobiety kogo chce - wysokiego i przystojnego. Tacy są w związkach

Wykop to niscy i brzydcy ludzie, rozmawiam tutaj z dziesiątkami innych użytkowników 160-175 każdy ta sama historia, żalą mi się na PW i im doradzam

Twoje posty są jedynie zapalnikiem dla innych osób bo wystarczy wyjść na