Wpis z mikrobloga

No jak moi drodzy, 1 stycznia wybił.
Zakupiliście już paski pod kolor butów z vitkaca?
Wybraliście już swój kurs tańca?
Kupiony karnet do barbera i strzyżenie viffona na siłce?

Stwierdziłem, że znudziło mi się trollowanie #p0lka na #tinder i jako że jestem przegryw, ale nie mam żadnych fobii społecznych i innego #!$%@? to specjalnie wybiorę się na kurs tańca, żeby pokazać totalny brak zainteresowania tańcem i zagadywać #p0lki z moimi 170cm i brzydkim ryjem i obrzydzić im trochę wychodzenie z domu. Niestety jak tak patrze po ofertach szkół tańca to 90% praktycznie wymaga przyjścia w parach, więc łatwo nie będzie.

Ale bójcie są #p0lka, incele masowo wychodzą na kurs tańca i będziecie zapraszane na randki przez męskie odpady. Tej falii już nie powstrzymacie #betauprising

PS. Jedyny taniec jaki chciałbym umieć odpiehhdalać to ten z tego intro

#kurstanca #seriale #hbo #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo
P.....c - No jak moi drodzy, 1 stycznia wybił.
Zakupiliście już paski pod kolor butó...
  • 30
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: aha. Czyli nie istnieje taka możliwość, a nawet jeśli to chłop jest wykorzystywany w tym niemożliwym do stworzenia związku. Ciekawy sposób rozumowania. Chyba nie jesteś taki pozytywny gość.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: osoba która myśli, że siedząc w piwnicy i krytykując wszystkie normickie pomysły coś zmieni jest pośmiewiskiem w prawdziwym życiu. A zdanie randoma z internetu na mój temat obchodzi mnie tyle co nic.
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: normickie lata na pewno zmienią lata ewolucji gadziego mózgu, który wykształcił u kobiet autentyczne pożądanie facetów 190cm+ i odruch wymiotny na widok facetów <175cm

Wystarczy jeden normicki fikoł, żeby zmienić miliardy lat ewolucji i przeprogramować DNA kobiet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)