Wpis z mikrobloga

@Kasahara: zresztą tak jak mówisz TRT to w sumie nie taka trudna rzecz do kontroli i wiedzy jest tyle, że nawet z youtube można to ogarnąć. 4000, ładnie, kto da więcej XD
  • Odpowiedz
@Kasahara: Kopiują modele biznesowe ze stanów kropka w kropkę. Sek w tym, ze u nas na ten moment nie ma klienteli tego typu, a ten j----y błazen ma zerowy autorytet wiec nikt tego nie kupi.
  • Odpowiedz
@Kasahara: gdzieś widziałem reklamę, że robi to we współpracy z lekarzami, bo de facto sam nie może w świetle prawa dawać takich zaleceń. Nie wiem ile to zmienia, ale chyba warto o tym wspomnieć.
  • Odpowiedz
@Kasahara: DSM - gość który 10 lat temu na polskim youtubie się pojawił, zaczął wielce szerzyć temat dopingu i ma się przez to za pioniera. Gość który sapał co każde zdanie, mlaskał i się zacinał, bo brał więcej towaru niż cała Olympia razem wzięta, a wyglądał dalej jak przeciętniak.
  • Odpowiedz
@AVOIDME:
pewnie znaleźliby się tacy klienci, którzy mogliby zapłacić i nawet by tego specjalnie nie odczuli. Gdyby to faktycznie była usługa premium na wysokim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej kwestia tego, że chłop targetuje tym swoim sraniem gębą głównie 18-30 latków i średnio rozgarniętych redpillowców, ew koksów którym jego p--------o daje walidacje teorii o środkach (typu bierz SARMY, masz racje że są spoko i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kasahara: nie chcę nic mówić ale wydaje mi się że jest drugie dno i gość jest po prostu wykorzystany do marketingu ewentualnie jest udziałowcem w tym biomed bo oferują szczepienia, kroplówki i rehabilitację, plus w opiniach piszą coś o jakiś pielęgniarkach. Nie twierdzę że cena dobra czy coś ale po prostu chłop zarabia na reklamie wątpliwej usługi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara oni tyle biorą! Zawsze mnie dziwi, że ktoś swoje zdrowie powierza kołczowi z internetu, ale chętnych naprawdę nie brakuje. Recepty dostajesz pozniej na jednym z tych portali w stylu e-recepta
  • Odpowiedz
@Kasahara: TRT najlepiej chyba prowadzi Marta Mazur od ZenJaskiniowca. Kolega korzystal i mowi ze dawno tak kompetemtmej osoby nie spotkal w srodowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: chodziło mi nawet o to, że wśród andrologów jest ciężko o dobrego, a iść do osoby, która wiedzę czerpie pewnie z forów internetowych to proszenie się o kłopoty.

@Megidox: dokładnie tego lekarza polecam, mirkowi który mi o niej powiedział muszę coś kupić w podzięce, chociaż ja na TRT przejdę najwcześniej za rok xD pierwszy raz kiedy czuję, że jestem pod opieką lekarza, a nie "chodzę na wizyty"
  • Odpowiedz
@powerfulally: @Megidox: @izawoj: @el_dreso:

Akurat TRT sorry to łopatologia. Oczywiście przekracza to wiedzę forum SFD czy typowego koksa co wbije w siebie wszystko co pod ręką, ale to też nie lot w NASA, cieżko to s--------ć; protokoły się proste i do lekkich modyfikacji jak całe postępowanie i między obojętnie czy lekarzem kumatym czy kumatym koksem różnic w tym co dostaniecie nie uświadczycie. Inna sprawa,
  • Odpowiedz
@Kasahara: nic nowego. Jak się nie ma kręgosłupa moralnego to na desperacji i niedoinformowaniu ludzi można robić ogromne pieniądze w internecie. Teraz DSM zgrywa chyba takiego polskiego Adrew Tate'a czy jak mu tam jest. Ogólnie najlepiej się wychodzi finansowo na kopiowaniu 1:1 rzeczy z USA.
  • Odpowiedz
@Kasahara: sam protokół tak, ale miałem dodatkowo zrobione naprawdę dużo diagnostyki i powychodziły dodatkowe rzeczy, którymi się zająłem, a bez których nawet na TRT by było źle. Zależy od potrzeb, ja tam trafiłem ze wskazań medycznych.
  • Odpowiedz