Wpis z mikrobloga

@Kasahara: nie wiem co robi, ale trening personalny to chyba z 150-200 zł? tu masz 10 spotkań, więc wychodzi 100 zł za spotkanie... nie wiem co robi, i ile to trwa, ale dietetyk itd. wziałby więcej ;p

Edit: 10 tygodni, więc niekoniecznie 10 spotkań. Nadal nie wiem kto to i co robi, ale może jak ktoś ma za dużo pieniędzy to ma to sens.
@jakubz:

Trochę nie rozumiesz xD typ udając lekarza, którym nie jest rozpisuje TRT dając gotowca że masz #!$%@?ć 100 mg E5-7D i ewentualnie zjeść AI xD. Najdrożsi celebryci lekarze endo jak doktor alicja biorą 600 PLN. Pomijam fakt, ze typ zajmuje się obecnie nagrywaniem redpilla i innych rzeczy od przegryw a zaslynął m.in nikłą widzą i pimpowaniem SARMów wśród dzieciaków. To co wyżej każdy trener zrobi x3-4 taniej nie udajac lekarza
@Kasahara: nie no ja czaje, ale lekarz od tak nie wypisuje przecież recepty na testosteron (przecież inaczej ludzie brali by z legalnych źródeł, chyba że się mylę) tylko muszą być do tego konkretne podstawy. Anyway, pchanie ludzi w trt dla kasy to straszna #!$%@? :/
@Kasahara: no nieźle, widziałem większość jego filmików i czasami chłop mówił mądre rzeczy ale robić biznes z tego przy tym nie będąc lekarzem to czyste #!$%@?ństwo. Ego #!$%@?ło poza skale bo "lekarze w polsce to ciemnogród, nikt ci testosteronu nie przepisze" ja jestem największym guru sterydowym ( ͡° ͜ʖ ͡°). 1000zł? to chyba od razu środki wliczone w cene skoro Ci znani lekarze jak dr alicja czy