Wpis z mikrobloga

Potem płacz, że w wieku 30 lat dalej mieszka się z rodzicami, nie ma się partnerki i wogole brak perspektyw. Dać coś więcej od siebie i zamian więcej zyskać- Nie!! Bo jestem niewolnikiem co śrubkę nie wie w którą stronę się odkręca. Sami z siebie robicie nieudaczników przegrywy


@ObserwatorLogiki: Mam zone, wiecej niz 1 nieruchomosc i dobra prace. Ale mam tez szacunek do samego siebie i nigdy za darmo nie pracowalem.
@przeczki: Co zesranie się w komentarzach XD Ale wiecie, że niektórzy lubią swoją pracę? To nie OP jest niewolnikiem, bo lubi sobie wypić kawkę wcześniej, tylko wy co nienawidzicie swojej pracy xD


@justlooking5: ej to jak nastepnym razem hydraulik bedzie robil Ci lazienke to mu powiedz, ze skoro kocha swoja prace to zeby Ci jeszcze za free zrobil dodatkowe podjescie do zmywarki w kuchni :). a Ty mu zrobisz kawke
pamietam jak mialem 19 lat jeszcze bez studiow, bez doswiadczenia, robilem w pracy zmianowej. Tylko dziwolągi przychodzily godzine wczesniej do pracy, czyli ludzie co mowili ze sie nudza w domu, #!$%@? i jacyc odklejency.


@HHokuss: jakie to #!$%@? prawdziwe xDDDD Wszystko się zgadza
ja przechodzę godzinę wcześniej, robię sobie kawę i chilluje póki nie przyjdą inni, tak się wyrabia godziny


@mainleblanc: To nie przychodzisz godzinę wcześniej do pracy, tylko wcześniej zaczynasz pracę ()
@przeczki #!$%@? najgorszy sort ludzi. W pierwszej pracy przychodziłam 15 minut wcześniej to zasypywali mnie robota i patrzyli do mnie z pretensjami, że nie jestem wcześniej tak jak oni. Bo oni przyjeżdżali na 8 mając zmianę na 10. #!$%@? niewolnicy

Pamiętam, że potem tak się stało, że przyjechałam 45 minut wcześniej to kierownik mi nie chciał pozwolić wyjść wcześniej, bo przecież "byłam chwilę przed czasem" i kto by to liczył.

W pracy