Wpis z mikrobloga

@przeczki: Najgorszy typ człowieka. Wpojony kult #!$%@?. Przychodzi godzinę wcześniej i robi za darmo wolontariusz za dychę. Przez takich nadgoliwców psuje się rynek i rosną wymagania w Januszexach. Też mieliśmy kiedyś takiego nadgorliwca co gonił ludzi do roboty o 5:50 jak od 6:00 mieliśmy płacone. Skończył się jego zapał jak zastał na parkingu swoje auto z wyłamanymi lusterkami i przeciętymi oponami.
@przeczki mam nadzieję że masz za to płacone bo jak nie to jesteś kurna jakąś patologią, i innym bruździsz bo jak ty tak będziesz robił to od i much zaczną tego wymagać do tego mogą podnieść normy wyrobienia, i przez to mniej osób dostanie premie mimo że będą zapieprzać za dwóch, w taki sposób do niczego nie dojdziesz a jak się zwolnisz to zostanie kwas po tym co robiłeś
Godzinę wcześniej to przesada, ale przychodzenie trochę wcześniej jest lepsze niż przychodzenie na styk, albo za późno. Ja przychodzę wcześniej, ale pracuję od godziny, w której zaczynam pracę w grafiku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HHokuss: U mnie w kołchozie to normalka że przychodzą 60-30 minut przed i już idą na stanowisko pracować. Nie wspomnę o tym że oni nie idą na przerwę tylko biorą kanapki i je jedzą przy maszynie. Tylko chyba ja chyba taki jestem że idę sobie zjeść na spokojnie na stołówce. To są no normalnie takie robaki... Albo sytuacje jak widzę że on zrobił więcej niż maszyna potrafi zrobić w 8h to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeczki: Pytanie zasadnicze: PO #!$%@?? Nikt mi za to nie zapłaci, ale za to szefo widzi, że można takiego pracownika wykorzystać.
Potem płacz, że w wieku 30 lat dalej mieszka się z rodzicami, nie ma się partnerki i wogole brak perspektyw. Dać coś więcej od siebie i zamian więcej zyskać- Nie!! Bo jestem niewolnikiem co śrubkę nie wie w którą stronę się odkręca. Sami z siebie robicie nieudaczników przegrywy @ObserwatorLogiki: Mam zone, wiecej niz 1 nieruchomosc i dobra prace. Ale mam tez szacunek do samego siebie i nigdy za darmo nie pracowalem.