Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
@SarahC: tylko że ja od 3 lat próbuję się wkręcić do kogoś na sylwestra i każdy odmawia, jak zapraszam do siebie, to też odmawiają i powooi już tracę cierpliwość i popadam w desperację, bo czuję się jak odpad społeczny, nikomu niepotrzebny. nawet w pracy gadam i smoeszkuję z ludźmi, mówią o mnie, że jestem gaduła, że ze mną zawsze wesoło, oni opowiadają o imprezach, a ja nic. koleżanka z pracy mi
Typ powiedział coś kobicie to ona klasycznie w kłótni wypomina zwierzenia, wstydliwe historie, ośmiesza.

Laska chce być zabawiana jak czyjaś dziewczyna (ktoś ma poświęcić swojego sylwestra, żeby jako tylko kolega ją gdzieś zaprosić i oczywiście dbać o nastrój, zapewniać rozrywki).

A jednoczesnie nie chce dać nic od siebie oprócz swojego towarzystwa, seks nie jest tu jakąś zapłatą, ale nie można oczekiwać, że ktoś będzie traktował Ciebie jako swoją dziewczynę tylko w sytuacji
@y3ll opka się #!$%@?, że ten jeden znajomy nie zachowuje się tak jak ona by chciała i ich potrzeby mają charakter równorzędny. Pisze z nim dalej bo nie ma z kim innym i łudzi się za każdym razem, że chlopak wspaniałomyślnie zrezygnuje ze swoich potrzeb, swojej wizji, propozycji na rzecz jej potrzeb, wizji, propozycji.

Ona chce tak i tak więc on powinien to zaakceptować bo opka jest samotna itd. więc typek ma
@eskejper opka jest zła jak typowa kobieta bo zagadał do niej jakiś zapewne przeciętniak lub faktycznie nawet j brzydki chłopak z problemami, a to wyznacza jej miejsce w hierarchii. Skoro jakiś przegryw zagadał bo uznał, że jestem w jego zasięgu to oznacza, że jestem przeciętna lub nawet brzydka.

Lepiej nazwać wszystkich mężczyzn świniami niż spotkać się kilka razy z takim potwierdzeniem swojej wizualnej wartości na poziomie 5/10.

Lepiej nie myśleć o seksie
@y3ll z każdym początkiem kolejnej rozmowy opka myśli, że chociaż to ten sam gość to nagle stanie się kimś innym bo innych osób nie zna, a ten gość jej zupełnie nie pasuje. Bo ona tak chce i może zadzieje się wspomniana magia.

Gdyby tylko miała jak to by go olała ciepłym moczem.
@Zoyav: w ogóle nie kminie tej opcji z Aseksuazlimem. Przecież to nie oznacza że nienawidzisz seksu, tylko że cię nie jara. Ale przecież nawet jeśli przyjmiemy ze jesteście "przyjaciółmi", to przecież to właśnie polega na tym że czasem robisz coś co niekoniecznie cie jara, ale robisz to żeby spędzić z kimś czas. Przykładowo, nie interesuje mnie twórczość patryka Vegi, ale jakby ktoś znajomy chciał iść to pewnie bym poszedł, gdybym nie
@Zoyav: Ludzie Cię wyjaśniają ale ty te kwestie pomijasz i co kilka komentarzy widze tylko „ale ja jestem samotna, nikt mnie nigdzie nie zaprasza, nie chce spędzić sylwestra samotnie”. Czy ty widzisz coś oprócz czubka własnego nosa? No chyba nie. Wiec siedź i do usranej śmierci sama, skoro jesteś jak zdarta płyta. I powtórzę to co moi przedmówcy: typ ma swoje potrzeby które ignorujesz, masz w dupie i jesteś na nie,