Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
a nie chcę 4 rok z rzędu spędzać sylwestra w samotności i smutać


@Zoyav: wybredni nie ruchają i siedzą sami w sylwestra, połącz kropki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoyav: skoro widzisz ze on chce sie tylko ruchać to po co zawracasz mu dupe? ma #!$%@? w twojego sylwestra, chce załadować cie po same kullen i tyle. Co w tym trudnego do zrozumienia? Widocznie jesteś całkowicie nieatrakcyjna intelektualnie (co potwierdzasz w kolejnych komentarzach) więc czemu sie dziwisz że facetów interesuje jedyna twoja sfera która jest w jakikolwiek sposób pociągająca?
A co jest takiego szczególnego w sylwestrze, że trzeba go koniecznie spędzać z kimś? Dzień jak co dzień, równie dobrze nowy rok można by witać w sierpniu.


@choochoomotherfucker: sylwestra można zrobić sobie w środku lata, ci debile tego nie sprawdzają. No chyba, że jakaś policja obyczajowa z vikop.pl, albo z parafii pod wezwaniem św. Mihaua Biauka z Wadowic
@Zoyav: chyba tylko raz sylwestra nie spędziłem w samotności a nadal uważam że lepsze to niż pisanie do typów o których wiesz że to spermiarze z nadzieją że spędzą z tobą wspaniałego sylwestra bez żadnych seksualnych podtekstów i nadziei
Skoro wiesz że typ ci spermił miesiąc wcześniej to na #!$%@? do niego piszesz robiąc mu nadzieje, spędź sylwester z wykopem przynajmniej nikt nie zostanie skrzywdzony
@Zoyav: Wiesz, pomijam już ton tej "sugestii" oraz fakt że taki wolny seks mi się po prostu nie podoba - ale jeżeli on jest tobą zauroczony to pomyśl że nie będzie z niego dobrego kolegi. W ogóle przyjaźń damsko męska to nie jest dobry pomysł