Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
@Zoyav: W sumie to nie chce mi się czytać każdej odpowiedzi, ale dodam swoje trzy grosze: może jesteś w jego mniemaniu na tyle mało ciekawa, że zwyczajnie nie chce mu się spędzać z tobą czasu jeżeli w grę nie wchodzi seks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoyav Mężczyzna zdrowy wchodzi w interakcje z płcią przeciwną bo zmusza go do tego libido. Laknienie seksu est pierwotne, prawidłowe i jest to podstawa zdrowych relacji damsko męskich. Reszta to dodatkowa warstwa socjalno społeczna i dodatek. Awersja wobec naturalnych męskich potrzeb jest jak #!$%@? się gdy kobieta #!$%@? z łańcucha przypiętego do zlewozmywaka.
@Zoyav Piszesz o znajomym jak o swojej własności, którą sobie "wychowałaś", rzekomo dużo ci on zawdzięcza, i z tego powodu oczekujesz od niego, że będzie się zachowywał wobec ciebie tak, jak ci pasuje? Patrzysz tylko przez egoistyczny pryzmat swoich potrzeb i chcesz, żeby je on zaspokoił, nie licząc się zupełnie z jego potrzebami (oraz problemami, patrz wyśmiewanie uzależnienia od masturbacji)?

Sorry, ale to obrzydliwe zachowanie.

Ogólnie brzmisz jak osoba, która oczekuje, że