Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja


#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester

@Zoyav: Wiesz normalnie funkcjonujacemu mezczyznie kobieta nie jest potrzebna do niczego innego poza ruchaniem i ewentualnie rodzeniem dzieci. Wszystko inne jest lepsze z kolegami, a juz napewno „spedzanie
@Zoyav: A co jest takiego szczególnego w sylwestrze, że trzeba go koniecznie spędzać z kimś? Dzień jak co dzień, równie dobrze nowy rok można by witać w sierpniu.


Gówno, nic szczegolnego caly swiat sie bawi. Ale zawsze jakaś stulejka samotna (damska) musi pokazac jak ma #!$%@?. To rób sylwestra w sierpniu :D

Uwielbiam te wysrywy zyciowych przegrancow co ich nikt nigdzie nie zaprasza :D
@Zoyav Również od drugiej strony przerąbane, ciężko znaleźć aseksualną partnerkę, a niektóre przyjaciółki potrafią się zakochać, a każda po jakimś czasie chce zaspokoić swoje potrzeby, co mnie to po prostu brzydzi.. ()
@Zoyav: Chcesz spędzić sylwestra z kimś by zamaskować swoje realne problemy przed znajomymi psiapsiolkami ze tym razem nie spędzasz kolejnego sylwestra sama? Zreszta, co to za sylwestra z kimś kogo ledwo co poznałaś gdzieś na Tinderze? Co mielibyście robić?

On ma prawo chcieć seksu, tak samo jak Ty masz prawo chcieć spędzić sylwestra z przyjacielem. Nie piętnuj gościa za to bo ludzie zaczną piętnować Ciebie. Po prostu zle szukasz.