Wpis z mikrobloga

masz dowod, ze nie ogarniasz roznicy pomiedzy brutto netto, a teraz napisz ile zarabiam


@stannis: Ale Ty tępy - płacę podatki, więc ogarniam

@Fan_Morawieckiego tak, a te podatki ktore placisz to akcyza za browara kupionego za 500 plus patusie xD
Wyraznie widac po tym twoim komentarzu co wkleilem, ze nie rozumiesz roznicy pomiedzy placą netto a brutto i twoje ujadanie i sciemnianie tego nie zmieni
  • Odpowiedz
tak, a te podatki ktore placisz to akcyza za browara kupionego za 500 plus patusie xD

Wyraznie widac po tym twoim komentarzu co wkleilem, ze nie rozumiesz roznicy pomiedzy placą netto a brutto i twoje ujadanie i sciemnianie tego nie zmieni


@stannis: Nie mam dzieci, więc nie mam 500 plus.
Boli Ciebie bieda, może idź do pracy w końcu
  • Odpowiedz
Mała, żałosna pisowska miernota. Twoje zarobki i zawód, którymi się tak obnosisz, żeby podbić swoje ego to wyznacznik twojego życia i nic po za tym nie prezentujesz.


@wiecznylowcaumyslow: Ty nawet tego nie masz, jedynie #!$%@? się do mnie, bo dobija Ciebie żałość Twojego życia. Ja mam Ciebie w dupie, a dla Ciebie jestem sensem istnienia.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

Ty nawet tego nie masz,

Przerośniętego ego, bo sądzę, że mój zawód i zarobki to sens mojego życia? No nie mam. Mam dobrze płatną pracę, która jest ciekawa i pożyteczna i nie mam problemów ze sobą, żeby się z tym obnosić, aby się podbudować.

jedynie #!$%@? się do
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego czyli podsumowujac ja wrzucajac screena na ktorym sa twoje obliczenia ile mozna kupic benzyny za place brutto udowodnilem, ze nie rozumiesz roznicy miedzy placa netto, a brutto a ty w zamian cos pojeczales, ze placisz podatki, a ja jestem biedny.

No coz, popelnilem jak zwykle ten sam blad, wymagalem od pisowca czegos innego od chamstwa, jadu i glupoty.
  • Odpowiedz
czyli podsumowujac ja wrzucajac screena na ktorym sa twoje obliczenia ile mozna kupic benzyny za place brutto udowodnilem, ze nie rozumiesz roznicy miedzy placa netto, a brutto a ty w zamian cos pojeczales, ze placisz podatki, a ja jestem biedny.


@stannis: Wrzuciłeś screen na którym zrobiłem dla łatwości obliczeń pensję brutto(bo chodziło o porównanie tendencji) i z tego uroiłeś sobie jakieś wnioski, tyle

Przerośniętego ego, bo sądzę, że mój zawód
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow wiem, ze nie nalezy z nimi dyskutowac, ale wykazywanie jak oni robia #!$%@? z logiki to takie moje "guilty pleasure" i nigdy nie moge sie powstrzymac xD a ten tutaj to wyjatkowo agresywna menda, zamiast przyznac sie do bledu, to bedzie obrazal i szedl w zaparte, ze liczy blednie "dla latwosci obliczen" xD
  • Odpowiedz
@komentator_2020: Oczywiście żeby wybielić PO stosuje się stary trik popularny na wykopie którego chyba uczą w trolowniach PO że niby przegrali przez ośmiorczniki i zegarek a ja mówie sprawdzam i powiem tak:
Wysokie bezrobocie, śmieciowe umowy zlecenie zamiast o pracę, uległość Niemcom i chęć wpuszczenia migrantów z którymi teraz kraje zachodnie mają problem, likwidowanie jednostek wojskowych na wschodzie Polski, stawianie na rosję w kwestii surowców czyli brak dywersyfikacji, masowa emigracja
L.....o - @komentator_2020: Oczywiście żeby wybielić PO stosuje się stary trik popula...

źródło: comment_1671881180oLBNNH0rSZaXG0vTRJbptM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz