Wpis z mikrobloga

że ludziom takie słowa w ogóle przechodzą przez gardło to trzeba mieć 10 iq


@rimyi: No tak, PO było tak dobre, że naród wolał iść za PISem niż przeżyć kolejny rok z tymi złodziejami xd
Albo jest pisowskim trollem?


@stannis:Prrzejdź się do psychiatry. Wszędzie te pisowskie trole.

Urojenia mogą być początkiem schizofrenii.

@KarolDawid zielonka wypisujaca dlugie rozprawki jak to nie jest za pisem, ale PO jest jeszcze gorsze mowi mi, ze jestem chory psychicznie, bo stwierdzam fakt, ze ktos jest pisowskim trollem xD

Postaraj sie lepiej paskudny pisowcu xD
Co to za brednie? xDDD

W obszarze zainteresowania policjantów byli m.in. dziennikarze opisujący aferę taśmową oraz ich rodziny. Według portalu Kulisy24 chodzi np. o Piotra Nisztora, który ujawnił aferę. Inwigilowana miała być też żona Sylwestra Latkowskiego, ówczesnego naczelnego „Wprost".

Dowodów na ich podsłuchiwanie brak, bo jak wynika z audytu, rejestr inwigilowanych zniszczono. Pewne jest tylko, że podsłuchiwano kilkadziesiąt tzw. NN osób.


https://www.rp.pl/wydarzenia/art11252591-dziennikarze-na-podsluchu-policja-poza-prawem

KIEDYŚ TO BYŁO, SŁUŻBY PODSLYCHIWAŁY SŁUŻBY, ABW NASYŁANO NA DZINNIKARZY,
A to skazania są jedynym dowodem.

No to w takim razie pis ma zero afer, bo nikt nie został skazany
@lagi_mozgu: nie wiedziałem, że władza się zmieniła i ruszyły komisje sprawdzające afery poprzedniej władzy
Jedyne co maja na po to zegarek nowaka,


@komentator_2020: Podoba mi się, że Nowak srał na Polaków kradnąc pieniądze w porozumieniu z Urzędem Skarbowym, ministerstwem finansów i prokuraturą, a ślepi wyznawcy kojarzą tylko "zegarek"
Wyprane mózgi. Ale wiadomo - wystarczy nieudacznikó z marnymi 2k euro na rękę wmówić, że są lepsi od nieistniejącej "patoli", by łyknęli wszystko

@Fan_Morawieckiego jak tam, dalej kupujesz paliwo za wyplate brutto pisowski kmiocie? XDDDD
@stannis Ty twierdzisz serio że coś takiego jak afera reprywatyzacyjna nie miała miejsca? Wtf?


@marcelus no to napisz jaka byla w tym rola platformy i kto z platformy zostal skazany/oskarzony o cokolwiek.
Taktyka pisu, rzucanie gownem, moze sie cos przyklei xD
@Fan_Morawieckiego: To tak jak Mejza, osobiście naciągał ludzi na grubą kasę oferując cuda na kiju, co moralnie jest nawet gorsze niż #!$%@? urzędu skarbowego, a dzisiaj dalej w sejmie i wylizuje do czysta, a lud bije brawo w to jakiego zdolnego mają przedstawiciela w sejmie.
@KarolDawid: Tak, tak miałeś głosować na opozycję XD Oj zielonko...
@KarolDawid: A gdzie ja cię wyzywam? xD ja tylko kulturalnej pytam. Skoro po uważasz za takie samo, to musi być powód. Pytam jaki, a ty odpowiadasz „bo tak” xD
@lagi_mozgu: kłamstwo, za po skazano Kamińskiego i wąsiska, ale marionetka z pałacu prezydenckiego dostała rozkaz ich ułaskawienia.
Poza tym, brak wyroków to ogromny dowód. PiS ma w rękach cała władze od prokuratora po sędziów z nadania, którym przekazują kluczowe sprawy. A
Tak, tak miałeś głosować na opozycję XD Oj zielonko


@andrzej-roman: tak, no i taki mam plan, Ale jak widzę że ta opozycja to faszyści, to chyba jednak będzie trzeba się poświęcić xd

Wolę katolickich radykałow niż faszystowskie bojwki KO¯\_(ツ)_/¯

Serio jesteś aż tak głupi?