Wpis z mikrobloga

  • 1
@lagi_mozgu: Brak afery za PO
- Kilkaset firm budowlanych doprowadzonych do upadku przez Nowaka, oszukiwanie przy materiałach użytych do budowy dróg. Straty Kilkadziesiąt miliardów złotych. Następnie ucieczka Nowaka na Ukrainę, gdzie nie ma umowy ekstradycji.
Tymczasem wykopki HEHE ZEGAREK

Mozesz pokazać, skąd czerpiesz informacje o "Kilkudziesięciu miliardach"?
Nie możesz, bo takich informacji nigdzie nie ma.
Mowa jest o kilku milionach, jeśli w ogóle, ale wolałes napisać kilkadziesiąt miliardów.
Wszystko co pis
  • Odpowiedz
@komentator_2020: Opie. Krotka pamiec widze masz. Fakt faktem PIS wyniosl pewne patologiczne zjawiska w polityce na zupelnie nowy level (expert) i dorzucil nowe, ale twierdzenie, ze "tylko zegarek Nowaka" jest strasznie, strasznie glupie. PO tak samo stosowało nepotyzm i kolesiostwo. Zapomniales juz jak pod koniec rzadow koalicji PO-PSL nawet celebryci i lemmingi zaczely mowic, ze nigdy wiecej na PO? To ja ci cos przypomne:

https://www.fakt.pl/polityka/puls-biznesu-opublikowal-liste-wstydu-platformy-obywatelskiej/djhblpv

Wezcie sie ludzie ogarnijcie, bo wlasnie
  • Odpowiedz
ja moge podac dowod, ze nie ogarniasz roznicy miedzy wyplata netto/brutto, a ty podasz mi wtedy dowod, ze tankujesz za moja wyplate?


@stannis: to daj dowód, że nie ogarniam różnicy i z tego powodu nie płacę podatków(mam działalność, więc muszę przelewać sam podatek). Jak to udowodnisz, spokojnie podam Ci dowód.
Jak nie, to wiadomo - jesteś frustratem, którego boli to, że jest za głupi, by nie być biedny
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: nawet mi was #!$%@? nie żal. najpierw smiechy na głównej z bezbekow z pyty na marszach kodu, z otuy, jakieś brandzlowanie do konfiarzy, a potem jak już się mleko rozleje i nastaje trend na jechanie po nich czy obecnej władzy bo inflacja dała do myślenia to "o kurde, soruwa, kiedyś byłem głupi a teraz jak wszyscy som mondrzy to ja też" xD
a kodziarze to tak naprawdę jedyna zorganizowana grupa
  • Odpowiedz
@rimyi bo jesli masz trochę oleju w głowie to bys wiedział, że to są koledzy z pracy a jak w kazdej kaście siebie chronią, bo na wielu szczeblach te partie z soba współpracują od sejmikow i spółek miejskich po sejm i te molochy. Każda branza broni swoich, a widziales adwokata co poszedl siedziec albo sedziego? Co wszyscy swieci pewnie? Jak po dragach bys #!$%@? 2 ludzi samochodem to bys siedział a oni
  • Odpowiedz
ja moge podac dowod, ze nie ogarniasz roznicy miedzy wyplata netto/brutto, a ty podasz mi wtedy dowod, ze tankujesz za moja wyplate?


@stannis: to daj dowód, że nie ogarniam różnicy i z tego powodu nie płacę podatków(mam działalność, więc muszę przelewać sam podatek). Jak to udowodnisz, spokojnie podam Ci dowód.
Jak nie, to wiadomo - jesteś frustratem, którego boli to, że jest za głupi, by nie być biedny

@Fan_Morawieckiego masz dowod,
stannis - > ja moge podac dowod, ze nie ogarniasz roznicy miedzy wyplata netto/brutto...

źródło: comment_1671878042va6CvFnFJZDS0mB2uEk8jF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz