Wpis z mikrobloga

@komentator_2020:
widzę że macie krótką pamięć, po nie było takie święte, jedni warci drugich, u nas nie ma na kogo głosować, kto tylko się dorwie do 2ladzy to kradnie. Grzechy po to nie tylko zegarek Nowaka czy ośmiorniczki, to próba rozwalenia lotu przy udziale Amber gole, to afera z Sawicka z prywatyzacja szpitali, afery przy budowie autostrad, sprzedaż kolejki na Kasprowy za bezcen, elewar i wiele, wiele innych
@Guwno_Enjoyer: @
Jedyne co maja na po to zegarek nowaka,


@komentator_2020: Podoba mi się, że Nowak srał na Polaków kradnąc pieniądze w porozumieniu z Urzędem Skarbowym, ministerstwem finansów i prokuraturą, a ślepi wyznawcy kojarzą tylko "zegarek"
Wyprane mózgi. Ale wiadomo - wystarczy nieudacznikó z marnymi 2k euro na rękę wmówić, że są lepsi od nieistniejącej "patoli", by łyknęli wszystko
tylko zegarek, tak? a kto jadł ośmorniczki? a kto mówił #!$%@? u sowy?


Brak afery za PO
- Kilkaset firm budowlanych doprowadzonych do upadku przez Nowaka, oszukiwanie przy materiałach użytych do budowy dróg. Straty Kilkadziesiąt miliardów złotych. Następnie ucieczka Nowaka na Ukrainę, gdzie nie ma umowy ekstradycji.
Tymczasem wykopki HEHE ZEGAREK

- sprzedaż PKP Energetyka spekulantom za ułamek jej wartości, nastepnie rozebranie trakcji na torach do firmy konkurencji spekulantów.

- Rozwalenie górnictwa,
@lagi_mozgu: Co to za brednie? xDDD

Na aferę Pegasusa, czyli dogłębną inwigilację opozycji i aktywistów, rządzący odpowiadają “inwigilacją dziennikarzy za czasów PO-PSL”. Oskarżenia w tej sprawie przedstawił w Sejmie w 2016 roku min. Mariusz Kamiński. Skierował 19 wniosków do prokuratury. Po 6 latach nie ma z tego nic – śledztwo nadal trwa, a kolejne wątki są umarzane...
jak Tusk taki zły i PO winna wszystkiemu to powiedz mi, dlaczego po tylu zapowiedziach sądzenia tych złodziei przez kaczkę absolutnie nic się nie stało? Czyżby nic nie znaleźli?


@rimyi: nie po to pili razem wódkę w. Magdalence i rozgrywki Polskę i Polaków siedząc przy stole z michnikiem, którego brat skazał na śmierć wielu ważnych Polaków i nie poniusl za to w żadnych konsekwencji spokojnie żyjąc do śmierci w Szwecji.

Każdy,