Wpis z mikrobloga

O k---a, typie powiedz jeszcze raz coś o pieniądzach, bo za mało było. Dajesz


@wiecznylowcaumyslow mi tez wypomnial, ze jestem biedny jak zarzucilem mu, ze nie ogarnia czym sie rozni placa netto/brutto xD nie wiem jak Ciebie, ale mnie on przekonal, od dzisiaj glosuje na pis xD
  • Odpowiedz
Można nie lubić PO.

Ale Polska była zieloną wyspą, a nie inflacyjną Atlantydą.

I podniosła Polskę po 2-letnim rozpiździaju PiSu.

Teraz będzie trudniej, ale ktoś musi.
  • Odpowiedz
Jedyne co maja na po to zegarek nowaka,

jeśli chodzi o pis to codziennie mamy korupcje, oszustwa, cenzure, propagandę

trzeba być głupim, żeby takich rzeczy nie widzieć


@komentator_2020: Fajna manipulacja xD PiS najbardziej grzał takie tematy jak zegarek Nowaka czy ośmiorniczki, bo one najbardziej przemawiały do jego elektoratu. Ale to rząd PO-PSL był odpowiedzialny za skandaliczną politykę energetyczną, mogącą uzależnić nas od Rosji, za upadek setek polskich firm, które pracowały
  • Odpowiedz
Patrząc po komentarzach partyjniaków, że PO przegrała wybory tylko przez ośmiorniczki i przekleństwa, to już nie dziwię się, że ten obóz nie potrafi dojść przyczyn swoich kolejnych porażek wyborczych. Cóż, może lepiej dla Polski.

I nie, KOD nie miał w niczym racji.
  • Odpowiedz
  • 0
@missolza: pisowski symetrysta się znalazł

różnią się i to bardzo.
Jedyne co maja na po to zegarek nowaka,
jeśli chodzi o pis to codziennie mamy korupcje, oszustwa, cenzure, propagandę
trzeba być głupim, żeby takich rzeczy nie widzieć

Ty masz k---a demencje czlowieku czy Tvnowską amnezje? Weź k---a jebnij sie i zrób porządny research typie.
  • Odpowiedz
PKP Energetyka miała 500 mln długu i generowała zawrotny zysk wysokości 40 mln zł rocznie.


I tu w zasadzie można skończyć.
Jesli według ciebie infrastruktura krytyczna ma przynosić zyski i to one świadczą o jej wartości to może powinniśmy sprzedać wszystkie autostrady? Rocznie przynoszą one ogromne straty, sprzedajmy je za złotówkę jakiemuś norweskiemu funduszowi, wyjdzie taniej co nie?

@komentator_2020:
  • Odpowiedz
  • 0
PiS jest już tak długo u władzy, że sam już nie pamiętam co PO odwalało. Zresztą nawet jak się interesowałem polityką, to chyba nie jakoś wybitnie, skoro sam już zaczynam wątpić w swoją wiedzę. I w sumie chyba na tym to polega, aby z niechęci do jednych znowu wybrać tych drugich. Dlatego osobiście z wiekiem przekonuję się do jak największej różnorodności w sejmie.
  • Odpowiedz
@komentator_2020: > Jedyne co maja na po to zegarek nowaka,

Ile płaca za takie wpisy xD

afera sopocka, hazardowa, stoczniowa, krauzego, amber gold, podsłuchowa, reprywatyzacja, autostrady i upadki firm, KGHM,

I ty mówisz komuś że jest symetrystą xDDDD
  • Odpowiedz
@Mintaa: odniosę się do tego co napisałeś bo to miód na moje uszy
piszesz o aferach:
afera sopocka - dotyczyła nagrania, na którym ktoś ponoć domagał się łapówki w wysokości

wartości dwóch mieszkań. Tu nic nikomu nie udowodniono
afera Krauzego opiewała na
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: proste kwestie, czy uważasz, ze pisowskie reasumpcje so zgodne z doktryna demokracji?

Czy uważasz, ze media jak TVP maja miejsce bytu w demokratycznym kraju?
Jest to propaganda żywcem kopiowana z propagand - nazistowskich i stalinowskich.
Tego typu propagandy prowadzą tylko do cierpienia niewinnych ludzi, prowadzą tylko do agresji i nienawiści. Czy przeciw Żydom, czy przeciw Ukraińcom, czy przeciw przeciwnikom politycznym, Niemcom i Tuskowi. To wszystko widać obecnie w naszym kraju. Ludzie zaczęli się nienawidzić nawzajem. Tak samo Rosjanie niczego nieświadomi nienawidzą Ukraińców. Nie ma na tym globie kraju, który uprawia taka propagandę i jest za razem demokracja. Jedno wyklucza drugie.
Jeszcze za rządów po pis zaczął zaszczuwac propaganda - dziadek z wermachtu, pokazywanie rodziny Tuska, ciagle obrażanie i poniżanie. To się ciągnie od lat. Ludzie maja już tak wyprane łby, jak ci ruscy co jadą na Ukrainę, to się niczym nie różnie jedno od drugiego. Nikt na wykopie nie jest wstanie powiedzieć, co złego zrobil Tusk. Jedyne co usłyszysz to OFE, które tak naprawdę wielka afera nie jest. Prawie każdy poseł pisu ma więcej afer na sumieniu, ale wobec nich nie ma
  • Odpowiedz