Wpis z mikrobloga

@KarolDawid: grzechu pis:
Morawiecki ukradł działki
Sasin ukradł 70 milionów
Szydło składała fałszywe zeznania po wypadku
Kaczyński wręczał łapówki
Kempa ukradła dary dla dzieci
Ziobro ukradł pieniądze z funduszu sprawiedliwości

Dawaj teraz ty. Co tam masz na Po?

@lagi_mozgu: ale gdzie są dowody? Gdzie są sprawy w sądach? Dlaczego obecna władza mając tyle, nic nie zrobiła? Czyżby te afery nie istniały w rzeczywistości i są tylko efektem propagandy?
  • Odpowiedz
@KarolDawid: No właśnie nie rozumiem z jakiego powodu chcesz #!$%@? po xD nie podałeś żadnego xD
Chcesz mi powiedzieć, ze po ukradło 2 miliardy złotych za Ostrołękę? Albo, ze każdego dnia mieli naliczane miliony euro kar?
Podaj choć jeden przykład, jeden jedyny, ze te dwie partie „to ten sam syf” xD
  • Odpowiedz
jak tam, dalej kupujesz paliwo za wyplate brutto pisowski kmiocie? XDDDD


@stannis: Za Twoją na pewno, i to na jednym tankowaniu
@Fan_Morawieckiego pisowiec nie ogarnia wyplaty netto/brutto i nasmiewa sie z pensji innych ludzi, w sumie nic zaskakujacego xD
  • Odpowiedz
@KarolDawid nowa metoda wyparcia, pisowski faszysta zakladajacy konto zeby #!$%@? sie do platformy i obrzydzic opozycje wyzywa innych najpierw od faszystow, a teraz od pisowcow xD

Gadam z jakims popsutym pisowskim botem xD
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: Każdy kto uważa, że KOD zrobił coś dobrego, miał rację bądź cokolwiek w tym stylu powinien zrzec się praw wyborczych. Najlepiej też praw człowieka, bo takiego idiotyzmu nie da się obronić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Guwno_Enjoyer: Ale sobie wyobrażam jak dzisiaj są tłumaczone te afery:

@maksol93: teraz się o takich bzdetach nawet nie mówi , bo waly idą na grube miliony, a nawet miliardy. I do tego co chwilę są jakies nowe. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego ja moge podac dowod, ze nie ogarniasz roznicy miedzy wyplata netto/brutto, a ty podasz mi wtedy dowod, ze tankujesz za moja wyplate? Czyli napiszesz ile zarabiasz, udowodnisz, ze to prawda, ze tyle zarabiam, a nastepnie przedstawisz dowody, ze tankujesz za tyle?

Czy jak kazda inna pisowska miernota w stylu janusza kowalskiego potrafisz tylko pluc na innych?
  • Odpowiedz