Wpis z mikrobloga

@komentator_2020: tylko jakiś zegarek? xd
Afera Sopocka, Hazardowa, Stoczniowa. Ryszard Krauzy i pranie brudnych pieniędzy, Amber Gold, Infoafera. Podsłuchowe afery. Beata Sawicka z PO i jej łapówki. Afera wyborcza i rażące naruszanie głosowań.

Ja rozumiem, że ludzie mają pamięć złotej rybki i teraz PO jest świetne i idealne bo PiS jest zły i wam się to zmienia co każdy rząd, ale #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

I trochę mniej niż 25k, to już wielokrotnie mniej ode mnie.

o kur*a, ale #!$%@? fikołków.
Bo rzeczywiście jak porównujesz np. 90 do 100 to jest to wielokrotnie mniejsza wartość, niż trochę mniejsza xDDDDD
Dawno takiej miernoty jak ty nie widziałem. A będąc w towarzystwie innych pisowskich pajaców na tym portalu to nie
  • Odpowiedz
o kur*a, ale #!$%@? fikołków. Bo rzeczywiście jak porównujesz np. 90 do 100 to jest to wielokrotnie mniejsza wartość, niż trochę mniejsza xDDDDD


@wiecznylowcaumyslow: Nie porównuje 90 do 100, bo wtedy nie ma wielokrotności. Wielokrotność to 2x<.
Podstawy matematyki, szkoda, że takiego nieuka przepuszczali z klasy do klasy.

Mam nadzieję, że partia sprawi, że nie będziesz miał takie możliwości i będziesz mógł tylko siedzieć na dupie i
  • Odpowiedz
Wielokrotność to 2x<.


@Fan_Morawieckiego: ale ty nie wiesz ile ja zarabiam przygłupie xDDDDDDD
Robisz ponownie z siebie tylko błazna i twoje ego od razu posrało się jak zobaczyło słowo 'Trochę' i dorobiło do tego teorię. Ciebie nawet nie trzeba prowokować, sam robisz z siebie pośmiewisko na każdym kroku.
  • Odpowiedz
no to jeszcze pasek, że zarabiasz ponad 50k z nazwiskiem i będzie wyjaśnione. Bo tak to ja mogę sobie napisać, że zarabiam 100k a ty jesteś biedakiem. Lecisz


@wiecznylowcaumyslow: Nie będę podawał swoich danych osobowych każdej miernocie. Możesz sobie pisać, że zarabiasz 100k, ja dalej będę miał Ciebie w dupie
  • Odpowiedz
jak Tusk taki zły i PO winna wszystkiemu to powiedz mi, dlaczego po tylu zapowiedziach sądzenia tych złodziei przez kaczkę absolutnie nic się nie stało? Czyżby nic nie znaleźli?


@rimyi: to że pis ich nie ściga nie znaczy, że PO jest święte. To oznacza, że nie krzywdzą swoich. Jak pis za poprzedniej kadencji był taki zły, to czemu PO nic im nie zrobiło?

Mogę się założyć, że jak PO przejmie
  • Odpowiedz
czyli jesteś mitomanem obrażających ludzi. Niezły dodatek do bycia pisowską miernotą xD Kłamliwy tchórz bez godności


@wiecznylowcaumyslow: To Ty mnie obrażasz, ja jedynie stwierdzam fakty, że nie wyszło Ci w życiu. Niezależnie od tego ile ja zarabiam, Ty dalej gówno masz
  • Odpowiedz