Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze, że w programie Dody o randkowaniu padło, że nie lubi "pakerów z siłowni". Że dla niej katowanie się, przesadne pilnowanie diet czy spędzanie całych dni na siłce jest odrzucające i duże mięśnie też. Woli takich po których po prostu widać, że "coś ćwiczą" i "o siebie dbają" - jakbym Wykop czytał.

To nowy chłopak Dody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #przegryw #redpill #doda
wojtas_mks - Najśmieszniejsze, że w programie Dody o randkowaniu padło, że nie lubi "...

źródło: comment_1671733979r10dYqMW3tsjYZWqGfCBVm.jpg

Pobierz
  • 83
@olaf_wolominski:

Pamiętam jak tam 2 lata temu robilem redukcję na pierwszej bombie (+5 lat stażu naturalnie). Przyszli do nas znajomi w wieku moim i żony (ja ich nie znałem, jej znajomi) no i mówią, że fajnie wyglądam i tam żona chciała się pochwalić mną i pokazała im poniższą fotkę (#!$%@? 90 kg mięcha na żyle). I ta dziewczyna bez żadnego trolling spytała mnie czy to taka fajna sylwetka jest od biegania
Kasahara - @olaf_wolominski: 

Pamiętam jak tam 2 lata temu robilem redukcję na pie...

źródło: comment_16717345289nrPc6KSNxUKNG1RK0GMWT.jpg

Pobierz
@wojtas_mks: Jest tak jak mówisz, jedyne co musi zrobić kobieta na silce zeby wyglądać atrakcyjnie dla większość to schudnąć i porobić trochę hip thrustow z 60kg, a potem wydaje jej się ze wszyscy tak mają.
Plus jeszcze selektor hipergamiczny uniemożliwia jej rejestracje nie-chadow więc wszystkie przyklady które zaprzeczają takiemu swiatopogladowi uciekaja kobiecej percepcji, tak jak nikt nie analizuje ilości psiego gowna na trawniku.
@wojtas_mks: Możesz nie przepadać za niskimi blondynkami, a potem stworzyć związek właśnie z taką bo skradła twoje serce czymśtam co przesłoniło aspekt wizualny. Ogólnie takie wpisy są tak piwniczarskie, wgl jeszcze Doda xD że ręce opadają i pozostaje tylko kropla żenady na czole, najsmutniejsze, że jeszcze ktoś na poważnie na postawie takich sytuacji wyrabia jakaś opinie i ehh, dupa zamiast głowy, nvm ¯_(ツ)_/¯