Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze, że w programie Dody o randkowaniu padło, że nie lubi "pakerów z siłowni". Że dla niej katowanie się, przesadne pilnowanie diet czy spędzanie całych dni na siłce jest odrzucające i duże mięśnie też. Woli takich po których po prostu widać, że "coś ćwiczą" i "o siebie dbają" - jakbym Wykop czytał.

To nowy chłopak Dody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy #przegryw #redpill #doda
źródło: comment_1671733979r10dYqMW3tsjYZWqGfCBVm.jpg
  • 83
@olaf_wolominski:

Pamiętam jak tam 2 lata temu robilem redukcję na pierwszej bombie (+5 lat stażu naturalnie). Przyszli do nas znajomi w wieku moim i żony (ja ich nie znałem, jej znajomi) no i mówią, że fajnie wyglądam i tam żona chciała się pochwalić mną i pokazała im poniższą fotkę (#!$%@? 90 kg mięcha na żyle). I ta dziewczyna bez żadnego trolling spytała mnie czy to taka fajna sylwetka jest od biegania
źródło: comment_16717345289nrPc6KSNxUKNG1RK0GMWT.jpg
@wojtas_mks: Jest tak jak mówisz, jedyne co musi zrobić kobieta na silce zeby wyglądać atrakcyjnie dla większość to schudnąć i porobić trochę hip thrustow z 60kg, a potem wydaje jej się ze wszyscy tak mają.
Plus jeszcze selektor hipergamiczny uniemożliwia jej rejestracje nie-chadow więc wszystkie przyklady które zaprzeczają takiemu swiatopogladowi uciekaja kobiecej percepcji, tak jak nikt nie analizuje ilości psiego gowna na trawniku.
@wojtas_mks: Możesz nie przepadać za niskimi blondynkami, a potem stworzyć związek właśnie z taką bo skradła twoje serce czymśtam co przesłoniło aspekt wizualny. Ogólnie takie wpisy są tak piwniczarskie, wgl jeszcze Doda xD że ręce opadają i pozostaje tylko kropla żenady na czole, najsmutniejsze, że jeszcze ktoś na poważnie na postawie takich sytuacji wyrabia jakaś opinie i ehh, dupa zamiast głowy, nvm ¯_(ツ)_/¯
@wojtas_mks: Ten program to ustawka na podstawie zagranicznej wersji „Anna” w tytule (nie pamietam dokładnie nazwy). Ta jej chata to wypożyczona do programu. Obejrzałem ze dwa odcinki i miałem dość. Gowno. Poza tym, napiszę to co zawsze o niej - ojciec chyba zna kogos głównego z Polsatu ze tak ją promowali. Od początku np puszczali jej teledyski Virgin - tak o między programami/filmami. Nigdy indziej czegoś takiego nie robili
Jak już piszecie takie posty, to weryfikujcie cokolwiek. Doda mówiła ze nie podobają się jej mocno napakowani faceci, bo w jednym odcinku umówili ją z gościem szerokim jak szafa. Ale cały czas podkreślała, ze zdrowa, wysportowana sylwetka jest dla niej ważna, bo sama bardzo o siebie dba i nie mówcie proszę, że żeby wyglądać jak ona wystarczy dobrze jesc i zrobić hip trusty, bo to bzdura kompletna. To mężczyźni mają większe predyspozycje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olaf_wolominski:


Pamiętam jak tam 2 lata temu robilem redukcję na pierwszej bombie (+5 lat stażu naturalnie). Przyszli do nas znajomi w wieku moim i żony (ja ich nie znałem, jej znajomi) no i mówią, że fajnie wyglądam i tam żona chciała się pochwalić mną i pokazała im poniższą fotkę (#!$%@? 90 kg mięcha na żyle). I ta dziewczyna bez żadnego trolling spytała mnie czy to taka fajna sylwetka jest od biegania
@Kasahara: Zupełnie nie zaczepnie. Jak na 5 lat stażu i bomba to klata raczej mocno średnia. Widać ze jesteś napiety jak plandeka u żuka a jest skromnie. To genetyka ? Duża dysproporcja jeśli porównać z łapa czy barkami. Pytam bo czasami widać jakiś modeli bardziej fitness na okładkach np men healths i oni maja bardzo szerokie piersiowe.
Pamiętam jak tam 2 lata temu robilem redukcję na pierwszej bombie (+5 lat stażu naturalnie). Przyszli do nas znajomi w wieku moim i żony (ja ich nie znałem, jej znajomi) no i mówią, że fajnie wyglądam i tam żona chciała się pochwalić mną i pokazała im poniższą fotkę (#!$%@? 90 kg mięcha na żyle). I ta dziewczyna bez żadnego trolling spytała mnie czy to taka fajna sylwetka jest od biegania i aby
@Kasahara: ja to ciebie szanuję za to że jawnie wyjaśnisz tych co ukrywają że biorą.
Sporo osób też tłumaczy że da radę zrobić tak naturalnie.
No ale kurde po 15 latach dosk_onałego prowadzenia się?
Czyli co 5 typ na siłce podporzadkował życie siłowni od kilkunastu lat