Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1811
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pamiętam jak dzień czy dwa przed losowaniem MŚ leciałem an wakacje z przesiadką w Katarze i mniej więcej w połowie lotu zobaczyłem naszego ex selekcjonera wychodzącego (lub #!$%@??) chwiejnym krokiem z biznes klasy z już prawie pustą butelką whisky. Odbijał się od siedzeń, ale z każdym zaprzyjaźnionym dziennikarzem się przywitał i pogadał przynajmniej chwilę. Z godzinkę później idąc do łazienki zobaczyłem że Czesio już na dobre się rozsiadł w ekonomicznej, blisko kibelka i gadał z Borkiem, a w niedużej odległości lezały wymiociny, które smutne stewardessy starały się posprzątać. Nie wiem czy to były Czesia, ale się domyślam. (równie dobrze mogły należeć do kogokolwiek z jego ekipy, która była podobnie podchmielona, ALE się domyślam).
Ludzie wtedy obstawiali że albo wyjdzie z grupy, albo go wyjebią. Kto by pomyślał że oba scenariusze się spełnią!
MIODNIK_KOWAL - #mecz #reprezentacja #pilkanozna #michniewicz

Wspominając Czesia, pa...

źródło: comment_1671732410rFc0Py3YcP6uw1DKuHFqNG.jpg

Pobierz
  • 71
@IIIlIII: no i tu sie zdziwisz, bo w poniedziałek spotkalem Czesia na lotnisku w Gdansku. Zadne przejscia VIP, zadne prywatne samoloty. Wsiadl razem z innymi do zwyklego samolotu LOTu.

Malo tego, Czesio swobodnie rozmawial sobie oparty przy jakiejs knajpce/restauracji i rozmawial z jakims gosciem, bez problemu robil sobie fotki z ludźmi czy po prostu podawał im dłoń na znak pokoju i przywitania.
@IIIlIII Byś się zdziwił. Oni wcale tak hajsem nie srają.

@Kismeth To nie jest trudne do wyobrażenia. Ja widziałem ziomka który leciał z drużyną Plażowych Piłkarzy Ręcznych na Maderę i przez to, że były turbulencje zamknęli kible. Nie wszedł do kibla przez to i się zsikal stojąc normalnie przed nim. Zamień szczochy na rzygi i może faktycznie tak wyjść.