Wpis z mikrobloga

Za każdym razem tak sobie obiecywałem zanim zacząłem karierę w IT:
- ale będę #!$%@?ł żeby się wykazać jak już dostanę pracę w IT
- ale będę #!$%@?ł żeby się wykazać jak już przekroczę 10k
- ale będę #!$%@?ł żeby się wykazać jak już przekroczę 15k
- ale będę #!$%@?ł żeby się wykazać jak już przekroczę 20k
... i po każdym etapie kończy się tak samo, 3-4 tygodnie na pełnej piździe, a potem powrót do #!$%@?, robienia na minimum, bez wychylania się, aby odbimbać swoje xD

#praca #pracbaza #heheszki #bekazpodludzi #programista15k #programista25k
Pobierz s.....u - Za każdym razem tak sobie obiecywałem zanim zacząłem karierę w IT:
- ale b...
źródło: comment_1671692670s40dnY3Ip4SrPYObUWQcWg.jpg
  • 22
@sikalafou: chyba większość pracowników IT tak ma. Ja ze znajomymi też zaczynaliśmy w ten sposób, grupka ambitnych studentów chcąca #!$%@?ć, robić kursy po godzinach itp. Obecnie każdy po 20k i każdy pracuje coraz mniej, a odkąd zaczął się HO to zdarza mi się całymi tygodniami nic nie robić, co ciekawe pracodawcy są coraz bardziej zadowoleni i chętnie dają podwyżki.
prawda jest taka że jako pracownik masz zrobić tyle co chcą i nic więcej.


@xdTM: @taktoto: @sikalafou: Ale po podwyżkę to tacy właśnie pracownicy są pierwsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak właśnie jest. Wykopki piszą, żeby zwiększyć pensje nauczycieli, ale to nic nie da oprócz tego, że będziemy mieć słabą edukację, ale drożej.

Jeżeli ktoś pracuje słabo za 3k to będzie pracował słabo za
@xdTM: typowe polskie cwanictwo. A na Obajtka narzekacie, a sami lepsi nie jesteście.

Robię to co jest mi dane, z najwyższą dokładnością i jakością, ale nic więcej.


To jak się umówiłeś z pracodawcą ws. obowiązków i wypłaty?
@Chris_Karczynski: tak, że każdy jest zadowolony a ja nie #!$%@? jak jakiś chłop pańszczyźniany
Ten CEO dla którego robakujesz by cię przerobil na pasztet jakby była wojna/głód, tak działa kapitalizm, a ty tutaj piszesz swoje żałosne wypociny o tym jak to trzeba pracować bite 8 albo i wiecej godzin dla wielkiego pana XD
i więcej już nie zamierzam pisać z tobą bo nie wypada żebyś tak gadał z buzia pełną kapitalistycznego