Wpis z mikrobloga

@Xeardo: Ja jednak mam wrażenie, że zmieni. PiS to partia wodzowska i w momencie, gdy zabraknie kaczafiego ciężko im będzie go zastąpić kimś na jego poziomie (i chyba na tę chwilę nie ma zbytnio w ich szeregach takiej osoby; podobnie było w 2014, gdy Tusk został przewodniczącym rady europejskiej i po miało problem z wyłonieniem wyraźnego lidera, co było moim zdaniem jednym z czynników przez które przegrali wybory). Dodatkowo PiS jest
Opie! Ja już po szampana do kuchni biegłem


@SaperX: Jeżeli w końcu zobaczysz taki "news" w gazecie/internecie, to nie ciesz się na zapas. Po jego śmierci dopiero może być niezły Meksyk.
@KulfonToPrzyMnieModel: wystarczy kadencja koalicji obywatelskiej i co bardziej ogarnięci zaczną szukać alternatywy, a to szansa na kogoś nowego tylko nie pokroju Hołowni który finansowany z niemieckich pieniędzy mówi, że dają, ale nic w zamian nie chcą i dodatkowo zbiera odpady z PO. Gość co krzyczy że źli to to i tamto trzeba to zrobić inaczej? A jak? Inaczej, my to zrobimy, a Leszczyna też dobra - mamy program i przedstawimy go