Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu o T mobile https://www.wykop.pl/wpis/69467275/przy-podpisywaniu-umowy-obiecywano-gruszki-na-wier/
Codziennie, czasami częściej jak raz dziennie wysyłałem reklamacje odnośnie zbyt powolnego łącza. Pisałem wprost, że mają wyłączyć ogranicznik, bo frajerem nie jestem i lada dzień zaczynam wysyłanie opinni po wszelkich mediach społecznościowych a dodatkowo moja córka jest tiktokerką i może ich tam pięknie rozreklamować.
Zwykle sieć o tej godzinie (19:00) jest mocno obciążona wg t mobile. Ale po atakowaniu ich na czacie, ciągłym spamowaniu i udowadnianiu konsultantom, że są mało inteligentni (niektórym bez problemu to udowodniłem jak się gubili w tym co pisali) mam efekt, który obiecywano przy podpisywaniu umowy. Skąd wiem, że ściągnięto ogranicznik dla mojego numeru? Bo sąsiad ma obecnie 8Mb/s w odbieraniu i 4 w wysyłaniu a ping powyżej 80ms. Jazda z kuwami panowie.
Dziękuję dla @wypokowy_expert za zdanie o spowalniaczu, bo jestem pewien, że to był problem obciążonej sieci. Ilu takich frajerów się na to nabierze?
Także każdy następny, który ma problemy niech rozpoczyna masowy spam, zgłaszanie probliemu, nękanie.

#siecikomorkowe #internet #tmobile no i #czujedobrzeczlowiek ale zobaczymy jak długo.
Pobierz
źródło: comment_1671475676fdXjqtpYsA80EWBTcLOmfJ.jpg
  • 18
@Zarzutkkake: mam kilka lat lte domowy 60mb/s bez limitow GB od #tmobile ale dopiero od niedawna czasami pokazują sie problemy z łączem, głównie wieczorem, lejka raczej mi nie zakładają, sadząc po tym ile pobieram, bo jak to zrobią to zrywam umowę bo już mam na czas nieokreślony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: sprawdź jeszcze regulamin. Sporo lat temu jak jeszcze mieszkałem w Polsce, oferta bez limitu była "bez limitu ale..." po przekroczeniu 100gb możliwe było ograniczenie prędkości łącza. Wiem, że Play często z tego korzystał. Mieszkałem naprzeciwko nadajnika i ciągle tłumaczyli się, że prędkość spada przez duże wykorzystanie. Przełączenie na inny nie pomagało no i utrzymywało się całodobowo. Tak więc mają jakiś lejek i ograniczają szybkość łącza.
@kureci_paratko: teraz tego nie ma, ale operatorzy (a na pewno tmobile) zachowuje sobie prawo do sterowania siecią ze względu na przeciążenia sieci co może pogorszyć jakość usług. Poza tym jeśli op czuje się oszukiwany niech idzie do odpowiedniego urzędu. Jestem pewien, ze odeślą go z kwitkiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oleander93: to takie debilne zabezpieczenie w umowie dające im możliwość w dowolnym momencie ograniczyć prędkość łącza. Wysokie obciążenie sieci. Dają chociaż możliwość podglądu obciążenia sieci lub nadajniku?