Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u d------i. Drink, kolacja, s--s. Oglądaliśmy kacvegas aż usunęliśmy. Wszystko spoko, tylko o 3 powiedziała żebym jechał bo ona sie nie wyśpi XD finalnie jestem na plus ale fajnie byłoby się obudzić obok d------i, tym bardziej, ze ostatni miesiąc byłem u niej co weekend i zostawałem do wieczora xd #tinder
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczeki32 czemu szukasz w tym jakiegoś drugiego dna? Niektórzy na serio wolą spać w pojedynkę bo inaczej nie ma c---a żeby zasnąć. A to podobno laski lubią komplikować i rozkminiać coś co tego nie wymaga.
Jesteś tylko wibratorem na dwóch lapach, nie będzie się dla ciebie poświęcać spanka w weekend ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@szczeki32: Normalna sprawa, jak nie jest przyzwyczajona do spania z kimś to pierwsze kilkanaście nocy to jest istny dramat. Faceci którzy umieją zasnąć w 3 sekundy i w każdej pozycji nie są w stanie ogarnąć, jak niekomfortowe to jest.
Wierci się, głośno oddycha, czasem chrapie lub gada przez sen, wydziela ciepło, kradnie kadrę, jeszcze jak wstaje w nocy sikać lub pić* to w ogóle dramat. Spanie z kimś nie jest
  • Odpowiedz