Wpis z mikrobloga

Tak z dupy znalazłem filmik Lampartów mocno wskazujący jako winnych śmieciarzy pracujących nad ranem w parku Regana. Podobno nie zgadzało się kto prowadził furę a na monitoringu dopatrywali się na pace busa ludzkiej sylwetki. Podobno też zboczyli z trasy a po jakimś czasie jeden ze smieciuchow przypomniał niby sobie że odbierali z imprezy syna jakiegoś kolegi ( i niby na pace jechał ze śmieciami) chociaż w busie było miejsce. Ktoś coś może napisać więcej o tej hipotezie? Bo widzę że mimo wszystko jest chyba mocno marginalizowania hipoteza, nie wiedzieć czemu.
#iwonawieczorek
  • 13
nie wiedzieć czemu.


@OnucaPachnaca14: Bo jest to jedyna hipoteza co do której istnieje jakikolwiek dowód, który został udostępniony do wiedzy takich szarakow jak my. Czy to nagranie, filtry, obróbka zdjęcia to przekonujący dowód? Nie wiem. Nie mam takiej wiedzy by to potwierdzić lub zaprzeczyć, ale z drugiej strony to wydaję mi się dziwne, że jeszcze nikt nie nagrał odpowiedzi roasutującej ich i tłumaczącej dlaczego to miałaby być nie prawda. Żyjemy w
@mala_rybka: no ja też na tej pace #!$%@? widzę xD ale w sumie najłatwiej byłoby ją uprowadzić im ewentualnie patrolowi policji, (dziwne jest też zachowanie śmieciarzy o jakim mówią detektywi z lamparta)ponieważ były to jedyne auta które mogły poruszać się po parku. Ogólnie sprawa w #!$%@? ciekawa i mroczna. Teraz jeszce oglądam tego typa Szóstaka który zeswirowal i wykorkowal od tego śledztwa.
@OnucaPachnaca14: tylko że trzeba pamiętać że to mówił że kiedyś taka sytuacja była. Niekoniecznie tej nocy. A powiedział o tym policji bo chciał po prostu powiedzieć wszystko co wie. Bo jest po prostu niewinny. Ta teoria jest slaba
@OnucaPachnaca14: "Na skrzyni lublina podróżował syn jednego ze sprzątaczy Piotra G. , wraz z pijanym kolegą, który prawdopodobnie dla zabawy zagrzebał się między workami ze śmieciami. I to on jest „Iwoną Wieczorek”. Panowie przemieszczali się z knajpy do knajpy." Bez kitu, albo ten dzieciak smieciarza i jego kolega maja #!$%@? mozgowe, albo nie kupuje tego wyjasnienia, takze cos tutaj "smierdzi" (i albo te dzieciaki, albo samo wyjasnienie xD
@OnucaPachnaca14: Wychodzi na to, że na Iwonę Wieczorek byly napalone wszystkie chłopy, których mijała. Mało tego, każdy był zdolny do zgwałcenia i zabójstwa, oczywiście tak profesjonalnie, że do dziś nie udało się ustalić, gdzie są zwłoki i kto to zrobił. Z tego co pamiętam mówiło się o facecie z ręcznikiem, śmieciarzach, jakiś patrol też się tam kręcił, były chłopak, koleś, którego poznała dwa tygodnie wcześniej, Rutkowski wspominał, że być może jacyś
@badreligion66: trudno się rozwiązuje takie sprawy przez internet:) jedynie pewne jest to, pokłócili się, a potem szła. Każda teoria jest tak samo dobra. Mogła nawet zejść do jakiejś piwniczki się wysikać. Tam ją dziabnął jakiś menel i leży w tej piwniczce do dzisiaj przykryta kartonami i butelkami.
@Hug0Stiglitz: akurat śmieciarze są często niedorozwinięci umysłowo ale fakt faktem ciężko żeby nikt się po pijaku nie wygadal. Ogólnie to chyba tam się wszystko mogło zdarzyć a jak się czyta jakieś internetowe fora na ten temat to już totalnie wszystko można wyczytać