Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa


@pieczony_szczur_z_ogniska: mnie to bawi, że #bekazlewactwa zawsze polega na:

- śmianiu się z twitterowych julek
- śmianiu się z gejów/lesbijek (hehe, beka, SEKS ANALNY)
- śmianiu się z osób transgenderowych (hehe, ale mają #!$%@?, kiedyś kurła to było, dostaliby rózgą przez łeb i by się naprostowali).

No beka w #!$%@?. A że sprawką lewactwa jest to, że na etacie pracuje się "tylko" 40h tygodniowo, do pracy nie wysyła się dzieci,
@MrGalosh zresztą jak już wpadnie mi pod myszkę #bekazprawactwa to tam poziom też nie jest wysoki i jest np "beka" bo ktoś słuchał Kolonki ale teraz gdy zwariował to już nie słucha. Łał, to chyba logiczne. Mieli dalej słuchać wariata czy przewidzieć, że zwariuje od źle poprowadzonego sukcesu? Albo wpis, że jakiś autorytet nie zawsze ma rację. To chyba tylko wśród komunistów panuje jakaś wodzowska wizja autorytetu który albo ma zawsze rację
@NoMoreTearsJustSmile: Dodatkowo różnice płacowe pochodzą przynajmniej w Polsce nie z prac na tym samym stanowisku, to nie jest problem Polski, przynajmniej systemowo. Lepiej są płatne ciężkie prace fizyczne, jest ich sporo ale nikt ich nie chce i są okupione problemami zdrowotnymi, przez co dociągnięcie do emerytury jest niemożliwe w danym zawodzie. Natomiast w Polsce więcej kobiet pracuje w farmacji, edukacji, FMCG, bodaj też zawodach medycznych jak wspomniano wyżej i jest ich
A że sprawką lewactwa jest to, że na etacie pracuje się "tylko" 40h tygodniowo,


kto ci to wkrecil xDDDDD przeciez to za komuny pracowalo sie w sobote ty nieuku, takie luksusy jak wolna sobota to byly w tym obrzydliwym imperialistycznym prawicowym zachodzie

do pracy nie wysyła się dzieci, mamy powszechną opiekę zdrowotną


@MrGalosh: Czekaj i tej twojej pustej bani to jest dzieki temu ze jest lewactwo, a nie obrzydliwy dobrobyt? Ty
@ItsFine:

gdy się nie spotkałeś z osobami które traktowały kobiety z góry? Jako gorszych obywateli? Ja miałem kilku takich profesorów na studiach, myślę że nie jestem jedyny


Jeśli studiujesz typowo męski zawód na polibudzie to co się dziwisz? Ja poszedłem w ramach dodatkowych kwaifikacji na studia podyplomowe na typowo damski kierunek, na 50 kobeit jest 3 mężczyzn i to my jesteśmy trakowani z góry jak obywatele 2 kategorii. Ponadto na moim