Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsFine: rodzenie dzieci to jest funkcja społeczna. taka sama jak obronność.
sorry, ale nie ma dzisiaj dobrego klimatu na te twoje wysrywy bo właśnie życie je zweryfikowało. przy pomocy tego co kobiety mówią o poborze i ćwiczeniach wojskowych.
  • Odpowiedz
ja potrafię wyciągać trochę więcej wniosków z otaczającej rzeczywistości niż tylko spłycać problem do tego, że "różowe som głupie więc mało zarabiają",


@NoMoreTearsJustSmile:

Dziwne że na temat prostych faktów różowe potrafią się doktoryzować i nawet pisać zdaniami złożonymi, a jak pojawi się na horyzoncie chad, najlepiej ciemnej i ciemniejszej karnacji, wszystkie ideały zamieniają się w UGABUGA BUM BUM BUM
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Ale ja nie neguje że czynników jest więcej niż głupota kobiet.

całkiem dużo jak na polskie warunki

Szczerze to z każdą twoją wypowiedzią zaczynam w to powątpiewać. Zwłaszcza że próbujesz zrobić z tego argument i obrażać ludzi w Internecie xD

  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk

Dziwne że na temat prostych faktów różowe potrafią się doktoryzować i nawet pisać zdaniami złożonymi, a jak pojawi się na horyzoncie chad, najlepiej ciemnej i ciemniejszej karnacji, wszystkie ideały zamieniają się w UGABUGA BUM BUM BUM


XDDDDDDDDDD to nie strzeliłeś, bo to nie o mnie.

  • Odpowiedz
@Wyczopek

Ale ja nie neguje że czynników jest więcej niż głupota kobiet.


Ale tak napisałeś jakby to był jedyny czynnik.

Zwłaszcza że próbujesz zrobić z tego argument i obrażać ludzi w Internecie xD


To Ty pierwszy zacząłeś obrażać różowe pisząc, że są głupie. :)

Zwłaszcza że próbujesz zrobić z tego argument


Bo lubię skowyt takich jak Ty, co uważają, że wszystkie różowe są głupie, a potem się okazuje że jakaś z wykopu
  • Odpowiedz
Jakoś do tej pory nie spotkałem się aby jakakolwiek feministka chciała pracować niczym chłop na budownie czy innej ciężkiej robocie


@Mezomorfix: no to wyjdz poza swoja strefe komfortu. Jakby mi fizycznosc pozwalala to bym byla budowlancem. W jednej robocie fizycznej mialam taka babke co wygladala jak te co rzucaja kula. Chciala przejsc na jakis ciezki dzial, w ktorym sa tylko faceci i przeszla. Ona se tam dawala rade, ja bym pewnie
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk

Po co takie izolowanie się od razu. To żadne wstyd, to całkiem naturalne XD


Stereotypy wykopowe, że wszystkie lecą na ciemnych chadów - check

To doktoryzowanie się właśnie jest nienaturalne i dziwne XD


Stereotypy wykopowe, że nie mogą się doktoryzować - check

Jeszcze dopisz, że zdradzają swoich facetów i wtedy dopiero Ci plusików wpadnie od wykopków ()
  • Odpowiedz
Jakby mi fizycznosc pozwalala to bym byla budowlancem.


@little_muffin:

Jakby szef pozwolił to bym poszła na ćwiczenia wojskowe, jakbym chciała to bym schudła, jakbym chciała to bym kogoś znalazła sobie.

Żyjesz w bańce swojej wyższości, a jesteś niską grubą 33letnią starą panną, która nawet nie ma prawa jazdy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile:

Ale tak napisałeś jakby to był jedyny czynnik.

To twoja interpretacja xd uwarunkowana kompleksami i niską inteligencją. Oczywiście że nic nie ma jednego czynnika i wszystko można rozłożyć na czynniki pierwsze, kochana.

To Ty pierwszy zacząłeś obrażać różowe pisząc, że są głupie

Nikogo nie obraziłem, w porównaniu do mężczyzn, to jednak są. iks de

Bo lubię skowyt

Jedyny skowy jaki ja widzę w komentarzach to twój, gdy zaczynasz obrażać lasowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DexterFromLab: oczywiscie, ja podałem przykład mojej żony. I dzięki temu nie miała jakichś gigantycznych tyłów w pracy.

Pewnie była by dłużej poza rynkiem pracy, ale w Holandii urlopu macierzyńskiego (w pełni płatnego) jest bardzo mało, choć zmienia się na lepsze i teraz pracujemy po pół etatu na zmianę, a kasa jest tylko o ~25% mniejsza, nniz pracą na pełen etat. No ale to tylko do lutego, gdzie przyjdzie czas na ekstremalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@MrGalosh jasne, zwłaszcza jak masz jakąś chorobę typu nowotwór xD - leczysz się wtedy na własny koszt, mhm), itp. itd.?

Zawsze ten sam idiotyczny przykład.

A co jak zwłaszcza nie bede miał żadnego nowotworu?
Aa panie wtedy to sie nazywa odpowiedzialność społeczna! xD
  • Odpowiedz
@little_muffin:

I jeszcze zapomniałem dopisać że jeesz na etacie w jakimś kołchozie i wydaje Ci się że zlabapas Boga za nogi bo zarabiasz z 6 tysięcy XDD

Później łazisz i smrodzisz tu w każdym temacie o nieruchomościach, ale nie połączysz dwóch kropek, że nie stać Cię bo poprostu gó
no zarabiasz
  • Odpowiedz
@Wyczopek

uwarunkowana kompleksami i niską inteligencją.


Obrażaj mnie dalej, plusiki na pewno wpadną! :)

Oczywiście że nic nie ma jednego czynnika i wszystko można rozłożyć na czynniki pierwsze, kochana.


No a na początku co innego pisałeś i wszystko spłyciłeś :)

gdy zaczynasz obrażać lasowych ludzi


Ty zacząłeś pierwszy.

Ziemia jest okrągła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli uważasz, że stwierdzenie, że "ziemia jest okrągła" jest tożsame z tym, że
  • Odpowiedz