Wpis z mikrobloga

A co z tym niby zrobisz? Więcej wrzeszczących feministek o patriarchacie?


@Mezomorfix: Sam sobie odpowiedziałeś:

Jeśli chcesz wyrównywać pensje to zagoń kobiety do roboty na budowie i niech pracują z taką samą produktywnością co mężczyźni i będzie po równo.


Ale poza tym, to że coś jest trudne oznacza że nie powinniśmy tego robić? Gdyby ludzkość miała takie podejście jak ty w tym momencie to dalej biegalibyśmy za antylopami i jedli jagody
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
same kobiety wymagają od mężczyzn żeby zarabiali lepiej on nich


@CheSlaw: bzdura. Kazdy facet z ktorym sie spotykalam zarabial mniej ode mnie. Jakbym chciala sie umawiac z tymi co zarabiaja wiecej to zostaje mi jakies 5% spoleczenstwa wg statystyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nierealne.


@little_muffin: Zauważ że wyraźnie zaznaczyłem że to co napisałem dotyczy średniej dla społeczeństwa. Jak nawet jakaś cecha dotyczy aż 90% kobiet to
Kobiety też nie podejmują prac które wymagają skrajnego wysiłku np. intelektualnego bo nie lubią się wysilać. Jestem programista


@DexterFromLab: Iiii poleciał XD Informatyk uważający, że w jego branży ludzie dobrze zarabiają, bo są tak ponadprzeciętnie ambitni, a nie przez rynek zasysający informatyków nawet po kursach weekendowych - nowe, nie znałem XD A tak się pięknie kamuflowałeś do tego fragmentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale poza tym, to że coś jest trudne oznacza że nie powinniśmy tego robić?


@ItsFine: Jakoś do tej pory nie spotkałem się aby jakakolwiek feministka chciała pracować niczym chłop na budownie czy innej ciężkiej robocie.

Nazywanie rodzenia dzieci "funkcją" jest dość obrzydliwe.

Rzyganie i sranie też jest obrzydliwe ale natury nie oszukasz.

Jak ktoś chce to powinien mieć dzieci, jak nie to nie powinien, proste.

I z ciekawości, gdyby powstały "sztuczne