Wpis z mikrobloga

Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(°°

Mieszkamy w 250 tysięcznym mieście. Mamy tramwaje, autobusy, jest lotnisko a w przyszłości może i metro. Chcę mieć dzidziusia ale #niebieskiepaski mówi, że on nie będzie miał dziecka póki nie kupi auta ¯_(ツ)_/¯ jakby to miało jakieś znaczenie xDDD sam nie kupił bo jak sam mówi w budżecie nic dobrego nie kupi i same trupy...

Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo sztabkę dla dziecka złotą.. A on pozostaje bierny, zwłaszcza, że dzieci lubią tramwaje a siostrzeniec mojej koleżanki na tramwaje nadal mówi ciuch ciuch i w zimę wypuszcza parę z ust udając parowóz

Jak mu przetłumaczyć do rozumu?
jmuhha - Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(╯°□°)...

źródło: comment_1670911561rWa25eyo99DLpqkKGZNoS0.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem racje ma

  • raczej ty 38.1% (341)
  • na pewno ty 61.9% (555)

Oddanych głosów: 896

  • 187
Mając dziecko samochód to niestety podstawa. Ja mieszkam w Wawie i sprzedałem auto (a na wyjazdy do rodziny i wakacje brałem z wypożyczalni) ale jak żona zaciążyła to od razu auto. A dlaczego :
- dziecku cos się stanie/chore i musisz jechać do lekarza - nie będziesz wtedy szukała wypożyczalni o 2 w nocy. Dwa razy mieliśmy sytuację że do szpitala po północy lecieliśmy.
- jazda komunikacja miejska to częstsze choroby u
@jmuhha: Bait jak #!$%@? no ale wracając do meritum to chłop ma rację i życzę powodzenia jak dziecko dostanie 40 stopni gorączki w nocy i trzeba będzie z nim jechać do szpitala tramwajem xD
Chcę mieć dzidziusia


@jmuhha: jak chcesz mieć dzidziusia, to se lalkę kup. Jak się zastanowisz czy chcesz być rodzicem, to wtedy wróć do tematu.

Typowo, babie cos w pewnym wieku #!$%@? i ona chce dziecko i #!$%@? xd #!$%@? wszystko, bachor MA BYC BO JA MAM TAKA POTRZEBE a co dalej sie bedzie dzialo to juz niewazne xd
Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo


@jmuhha: xD Mam jednak nadzieję, że on nie chce mieć dziecka dlatego, że związał się z osobą upośledzoną ekonomicznie.

Chrzest, wózek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Ty miałaś rację do momentu argumentów wydania pieniędzy na większą impreze z okazji chrztu (przejedzona kasa) więc teraz nikt z Was nie ma racji