Wpis z mikrobloga

Spektakularny blackpill na normickim kanale.

Randka w ciemno układała się świetnie, dopóki… nie ściągnęli z oczu opasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 8:12 reakcja Julki na przeciętnego gościa - You are not what I expected you to be… i naciśnięcie czerwonego przycisku, co oznacza natychmiastowe przerwanie randki.

W 9:27 reakcja na - w jej przekonaniu - chada - OMG, you’re cute i stwierdzenie, że cieszy się, iż dała kosza poprzednikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link do filmiku

Gość nr 1 wywołał u Julki obrzydzenie - potrzebowała dosłownie sekundy, żeby uznać, iż nie jest nim zainteresowana. Gość nr 2 wywołał u niej natomiast natychmiastowe rumieńce i sprawił, że zaczęła poprawiać włosy.

To jest niesamowite, jak atawistyczny jest kobiecy świat randkowania.

#blackpill #cut #tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #bekaztwitterowychjulek
Pobierz TywinLannister - Spektakularny blackpill na normickim kanale.

Randka w ciemno układa...
źródło: comment_1670860896VTDhVRwXoT299sd5pP6bDO.jpg
  • 34
@Tywin_Lannister: wow, szalone odkrycie - w programie, w którym o wyborze partnera decyduje 30 sekund, ludzie wybierają na podstawie najbardziej wyeksponowanych cech XD

i jeszcze wniosek, że kobiety kierują się atawizmami, mamma mia! Ciekawe jakby OP miał do wyboru kilka lasek, w tym jedną grubą 2/10 i jedną 10/10 - z pewnością wybrałby tę grubą brzydką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister: grube spasione karyniska z toną szpachli na ryju maks 3/10 podwyższają sobie ego odrzucając przeciętniaków czy nawet facetów 6-7/10 i liczą na chadów 9/10. LOL( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem coś podobnego w TV i ogólnie schemat taki sam- bardziej telewizja dla kobiet, w którym są programowane że zasługują na więcej i są piękne. blablabla
@Tywin_Lannister: Im jestem starszy tym coraz bardziej ubliża mi uczestnictwo w tym co kobiety zwą flirtem. Nie jest to zabawne, rozwijające, przyjemne ani nawet ciekawe, to bardziej przypomina skłonienie małpy aby ułożyła klocki w odpowiedni sposób nęcąc ją perspektywą dostania banan.

Ten filmik to dla mnie jeden wielki krindź wynikający z tego, że mężczyźni udają realne zainteresowanie tymi kobietami jakie są po prostu nudne i za wyjątkiem "dziury" nie mają nic
nie kłamiemy ze liczy się charakter


@itsoverforme32445: charakter się liczy jak zamierzasz z kimś spędzić życie, ew. chociaz kilka lat a nie jak masz 30 sekund by zdecydować czy jest #!$%@?.

A do tego to dla mnie jako faceta jak najbardziej liczy się charakter i to bardziej niż wygląd. Bo jak nie ma #!$%@? charakteru to nie jest gruba, nie ma tatuaży na ryju i innych szpecących rzeczy. A jak jest
Randka w ciemno układała się świetnie, dopóki… nie ściągnęli z oczu opasek


@Tywin_Lannister: Azjata nawet nie musiał zdejmować opaski. Wymyślił przytulanie i od razu wiedział że trafił wieloryba.
O tym oczywiście nie napiszesz, bo nie pasuje do narracji