Wpis z mikrobloga

Psychiatrykowe highlights, żebym nie zapomniała jak bardzo #!$%@? tam było i żebym nigdy tam już nie trafiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Napis "Boga nie ma tutaj z nami" na pół drzwi palarni
-Kobieta z oddziału przywiązana do łóżka, wyglądająca jak szkielet i płacząca całą noc
-Wrzaski "pomocy, ratunku" z izolatki całą noc
-14, 15-letnie dziewczynki błagające dorosłych, żeby pożyczyć im telefon i mogły zadzwonić do rodziców
-Posiłki, czyli kromki chleba z margaryną i szynką z psa zmielonego z budą
-Pielęgniarki mówiące pacjentkom z atakami paniki, żeby zamknęły mordę
-Papieroski jako waluta ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosłownie można było nimi załatwić wszystko, w tym takie podstawowe rzeczy jak mydło
-Chowanie telefonu w poszewce poduszki, żeby nikt nie ukradł go w nocy
-Dzieciaki kradnące żarcie z szafek innym pacjentkom, z głodu
-Radość dzieciaków, kiedy po dostaniu wypisu i odebraniu rzeczy z depozytu dostały ode mnie 2 butelki wody, paczkę paluszków i na wpół zjedzoną puszkę orzeszków ( _)
-Przemykanie się jak ninja w nocy do kibla, żeby nie zobaczyły mnie salowe
-Naloty pielęgniarek o 3 nad ranem, żeby pobrać mi krew i kazać nasikać do kubeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#psychiatryk #szpital #psychiatria
  • 163
@Rzureg-: współczuję, ogólny psychiatryczny to najgorszy oddział, trafiają tam ludzie w najgorszym stanie więc i personel jest najgorszy. Co oczywiście nie usprawiedliwia niektórych rzeczy typu głód, opryskliwe traktowanie pacjentów i inne.
@Rzureg-: To co opisujesz nie mieści się w głowie.
Znajomy był na depresję i bardzo dobrze wspomina. Gdy nowo zatrudniona pielęgniarka zwróciła się do pacjenta inaczej, niż "proszę pana" ordynatorka która ro usłyszała o mało jej nie zabiła.
Pełen szacunek dla każdego pacjenta, czysto, miło etc.

Napisz gdzieś skargę, bo to co opisujesz jest niedopuszczalne.
@Rzureg- @GilbertArenas @janeeyrie @meldred @dead_inside19 @KoltajlPszeniczny

Ten typ ziuaxa to totalny dzban, nawet z nim nie dyskutujcie. Mi jak zmarł przyjaciel i zrobiłem o tym wpis napisał że w sumie w czym problem jak mogę sobie znaleźć nowego xD gość ma jakiś autyzm albo zaburzenia emocjonalne. Szkoda na niego strzępić ryja


@Krs90: proszę Was o zgloszenie konta tego typa ziuxa. Nie ma mojej zgody na takie teksty i lepiej, że przestał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Rzureg-: czytając ten wątek widać jak Polska jest zacofana jeśli chodzi o psychiatrię i różne zaburzenia.
Jak widać po wielu postach tutaj np @ziuaxa @Canova myślenie dalej jest takie jak dawniej. Masz być twardy jak kamień, bez emocji, musisz być silniejszy niż inni bo z tobą wygrają, nie bądź beksa, pamiętaj dziewczyny lecą na twardzieli, wojsko zrobi z ciebie chłopa. Wymyślił sobie depresje, do roboty, #!$%@? w rurkach