Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę irytuje mnie u #rozowepaski taki brak inteligencji emocjonalnej w stosunku do niedoświadczonych facetów. Mam ponad 30 lat, nigdy nie byłem w związku, nie uprawiałem #seks, wiadomo, hipergamia, przystojny nie jestem i te sprawy. Poświęcałem się pracy, hobby, żyje mi się super, jestem tym mitycznym #programista30k, jestem zdrowy, nie mam praktycznie żadnych problemów. I jak spotykam się z jakąś dziewczyną z #tinder i mówię jej, że żyje mi się świetnie samemu, żeby nie oczekiwała, że zostawię to życie i nagle będę w 100% się na niej focusował to jest takie wielkie WTF "ale jak to Anon nie będziesz do mnie pisał co minute, nie będziemy się codziennie spotykali, bzikali, łazili po knajpach?". No nie xD Mnie na takim związku nie zależy bo nie jest to dla mnie żadna korzyść. Różowy ma być tylko dodatkiem do mojego już zajebistego życia i nie zamierzam rezygnować z wygód, które obecnie mam. Wiadomo, od czasu do czasu fajnie się spotkać, poprzytulać, tego mi czasami brakuje i po to mam tam konto ale nie ciągle.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639506c57a12ddf16483b605
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 140
@AnonimoweMirkoWyznania: są trzy opcje:
1. Szukasz szarej myszki, a celujesz w szony
2. Jesteś odrealniony i myślisz, że jak napiszesz do kilku, to od razu znajdziesz niewolnice na Twoje wymagania xD
3. Obie opcje są poprawne

Reasumując, zamiast płakać, że atencjuszki chcą atencji zastanów się z kim (pod kątem charakteru) chcesz się związać i takiej osoby szukaj.
Jak chcesz szarej myszki do życia, to może nie szukaj na apce do ruchania
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś trochę autystą, co?
1. Nie mów in tego wprost. Spotkać się z kims tylko po to, żeby mu oznajmić, że jest dla ciebie mało ważny? Nie dziwie się, że łaski mają wtf.
2. Zamiast tego po prostu nie deklaruj uniżoności, służalczości, przylepnosci. Sygnalizuj brak czasu, inne zajęcia. To załatwia kwestie uczciwości. A żeby załatwić kwestie związku to pokaż że twoje życie jest fajne, robisz dużo miłych rzeczy, jesteś szanowany
@AnonimoweMirkoWyznania: Ściągnij sobie kobietę z trzeciego świata, stać Cie na to. Obecnie inni mężczyźni są gotowi zrobić wiele by utrzymać przy sobie kobietę i takie zachowania jakie Ci nie pasują, są po prostu normą. Możesz szukać introwertyczki lub kobiety z fobiami, ale czy jest sens by to robić i marnować swój cenny czas? Przy obecnym niedoborze kobiet, to one są na wygranej pozycji, dyktując warunki jakie im odpowiadają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobrze daruj sobie związki, szanse na poznanie super dziewczyny masz znikoma a nawet jak byś poznał to jest duża szansa że #!$%@? to swoim zachowaniem. Także ciesz się z tego co masz, po co ci łaska i wydwawanie na nią, po co ci kaszojady, żyjesz sam dla siebie tylko żyj tak żebyś był szczęśliwy i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania: No fajnie, gratuluję odkrycia, że różni ludzie mają różne priorytety w życiu i trzeba się wiązać z kimś, kto podziela podobne podejście do życia.

Skoro musiałeś się tym aż podzielić na wykopie, to serio musisz być przegrywem mentalnym, i wydaje Ci się, że skoro dużo zarabiasz to wszystko Ci się należy, a pewnie jesteś programistą, który kopiuje kod ze stacka i tylko #!$%@? testerów i adminów, bo Twoje programy nie