Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako #przegryw lubię oglądać UFC a w szczególności Khazmata. Niesamowite jaki ci Czeczeni mają mental. Ja wiem, że inteligencją nie grzeszą i są nieobliczalni ale czy taki gość zastanawia się nad tym jak wygląda albo co o nim myślą? Typ ma krzywą twarz, odstające ohydne uszy, poobijany nos, rozcięte usta i gada jakieś głupoty co mu się na język nawinie. Czy on się zastanawia idąc ulicą czy się podoba różowym? Albo rozkminia o blackpillu? Nocami przegląda tag #przegryw popijąc alkohol na smutno? Typ idzie zawsze po swoje, ma gdzieś jakieś opinie i faktycznie mu się to udaje. Ja cierpię na overthinking, myślę o wszystkim a w szczególności martwię się co o mnie myślą inni zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd bo mam kompleksy. Nie potrafię normalnie chodzić po sklepie bez jakiejś nerwicy i uczucia niepokoju bo w głowie tworze scenariusze co o mnie mogą myśleć inni i w głowie staram się na te ataki odpowiadać xD. Nie czuje się męski bo nie spełniam standardów. Beciak z wyglądu i zachowania a na dodatek czytam #blackpill i inne tagi całymi dniami. Najchętniej to bym zniknął z tego świata bo nie spełniam wymagań różowych ale wole o tym nie myśleć popijąc alkohol w samotności. Ciekawe co by na to poradził Pan Khazmat..

#samotnosc ##!$%@? #overthinking #tfwnogf #hipergamia #nerwica #tinder #ufc #sportywalki #asperger #psychologia #psychiatra #feels #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639218c02665a775f25ceec0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jako #przegryw lubię oglądać UFC a ...

źródło: comment_1670527834hKIfvf0dmTBGqgSgXEPKzz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Khamzat #!$%@?ł by Cię na trening sztuk walki, do samego piekła gdzie byś pokonywał wewnętrzne demony, tak że rano nie mógłbyś zejść ze schodów, tam gdzie miejsce prawdziwego mężczyzny. Wtedy nabrałbyś męskich cech.
  • Odpowiedz