Wpis z mikrobloga

Jakby jej się nie podobał, to by się chyba nie umówili, nie?


@choochoomotherfucker:
Co? No przecież w końcu się nie umówili.
Ale nie wiem czy się NIE umawiali.

A prawda jest taka, że jak ktoś jest asertywny i pewny siebie, to nie będzie ulegał, kiedy mu coś nie pasuje, tylko powie "nie" i zaproponuje inne rozwiązanie.


Można być jednocześnie asertywnym i można być podjaranym kimś.

to nie będzie ulegał, kiedy mu
Co? No przecież w końcu się nie umówili.

Ale nie wiem czy się NIE umawiali.


@jakismadrynickpolacinsku: Na samym początku wpisu jest: "Umówieni na wieczór".

Można być jednocześnie asertywnym i można być podjaranym kimś.


Można, ale to nie znaczy, że trzeba ulegać i zgadzać się na każdą propozycję.

Owszem, zakładając że jest tą kobietą, która proponuje rozwiązania.


Napisała, że zaproponowała: https://www.wykop.pl/wpis/69366655/umowieni-na-wieczor-zaproponowal-spacer-napisalam-/#comment-246222655
@jakismadrynickpolacinsku: Gdyby mi się nie podobał to po co przechodziłabym z nim na messengera i umawiała się na randkę?

CHŁÓD BY POTĘGOWAŁ EKSCYTACJĘ - No przepraszam ale tutaj śmiechłam. Jeszcze nie spotkałam kogoś u kogo dyskomfort termiczny potęgowałby jakąkolwiek ekscytację, ale może mało wiem.

Jak ktoś lubi spacerki przy -2 to chwała mu za to i niech je sobie uskutecznia. Ja ich lubić nie muszę i mam do tego pełne prawo.
Chroń mnie losie przed takimi typami i przed każdym kto to popiera.

Umówiłam się niedawno z typem na spacer. W dniu spaceru rozmawialiśmy o miejscówce i rzuciłam tylko, że mam nadzieję, że nie zamarzniemy bo na zewnątrz było bardzo słabo. Typ od razu zaproponował żebyśmy jednak poszli do knajpy. Gdyby tego nie zrobił, poszłabym na spacer, ale o ile milsze jest to, że mężczyzna zamiast atakować, zaproponował lepszą alternatywę?

Faceci wypisują takie