Wpis z mikrobloga

@nugu: mezczyzni w tym kraju to juz dawno upadli na glowe. Polecam obcokrajowcow, nie maja kija w dupie i nie boja sie umowic w kawiarni bo nie daj boze zaplaca zawrotne 15.50 za twoja kawe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nugu: Chłopu nerwy puściły bo się musi namęczyć i nagłówkować, a baba jak baba- wszystko zrzuca na chłopa.
Trzeba było napisać, że "chodźmy tu i tu - konkret, bo dla mnie za zimno"- ale trzeba księżniczkę zabawiać, wszystko zapewniać i myśleć za dwójkę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@little_muffin: żeby faceta podniszczyć psychicznie to trzeba uderzyć w słaby punkt: tak jak Ty to zrobiłaś- wyzywanie od intzeli
większość kobiet da radę podkopać uderzając właśnie w ich wiek i urodę- jesteś gruba, stara i brzydka urazi bardziej niż jesteś nieetyczną, kłamliwą i nieporadną zdzirą.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Dokładnie tak. Jeśli ktoś chce się spotkać to wymyśli alternatywę, a jeśli ktoś unika spotkania to wymyśli wymówkę
Wiem to z prac zespołowych na studiach - z dziewczyną takiego problemu nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nugu: nie wiem jak u Ciebie ale jak zaproponował spacer w tym wilgotnym gównie gdzie nawet buty ala zimowe mogą przesiewać od tej brei błota to słaby z niego taktyk.

Spacer powinien być jak konkretnie nawaliło puchu, jak wchodzisz do parku czy lasu i widzisz że warto a nie jak masz ten szajs.
  • Odpowiedz