Wpis z mikrobloga

Dobrze gada ten #wolski, a wy się na niego rzuciliście. Banda dorosłych facetów ma problem, że musi na 30 dni udać się na szkołę życia. Nie wiem jak to skwitować w ogóle.

No, nie umiem empatyzować w ogóle z tymi ludźmi.

Ja na ten przykład:
- Nie mam żadnych planów, które chcę realizować, projektów które nadzoruję, przedmiotów na studiach, których się uczę i hobbystycznych przedsięwzięć w których biorę udział, więc wyrwanie mnie na miesiąc z mojego nic niewartego życia mi nie przeszkadza
- Nie mam żadnych ambicji i pomysłów na samorozwój, więc taki pan sierżant z gwizdkiem na pewno mi pomoże znaleźć mogą drogę
- Jako bonus rozłąka na miesiąc z moja żoną i 3-letnim synem, których widzieć w sumie nie muszę, bo po co
- Lubię jak ktoś decyduje za mnie gdzie mam spać, ile mam spać, co mam jeść i kiedy jeść. Odbiera mi to konieczność zastanawiania się co ugotuję w domu
- Jeszcze na deser cieszę się też jak ktoś przymusowo ścina mi włosy zapuszczane przez 2 lata, bo w sumie czasem trzeba je ściąć

Nic do dodania, dobrześ @wolskiowojnie po frajerni pojechał, oby tak dalej, dobry przekaz leci.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pdk
TheTostu - Dobrze gada ten #wolski, a wy się na niego rzuciliście. Banda dorosłych fa...

źródło: comment_1670465609cSoLi9cbprah1jYfBELMQF.jpg

Pobierz
  • 31
@TheTostu: wojsko to swietna opcja dla tych wszystkich nierobow co na zasilach siedza. Nie kazdy zdaje sobie sprawe jak trudno jest zatrudnic pracownika fizyczne za 5k netto miesiecznie na wypozdowie dolnym :D bo nie chce sie ludziom pracowac. Wiec co beda robic ludzie utrzymujacy ten kraj? Isc biegac z karabinem. A moze wlasnie nierobow trzeba wkrecac w trybiki wojska?
@Mistrszzz: Wiesz, tutaj każdy jest programisto 15k i utraci dochód za cały miesiąc. A fakt jest taki że WP na ćwiczenia najchętniej bierze bezrobotnych :) Jak mój brat był na bezrobociu dwa miesiące to dostał kwit powołania do ćwiczeń. Sam nie popieram brania na siłę na ćwiczenia jeśli ktoś nie chce ALE jak widzę wpisy że jakby wojna była to oni walczyć nie bedo bo kaczor,pis łobajtek i morawiecki to się
@Mistrszzz: O dokładnie... Jak bierzesz 500 plus a oboje rodziców nie pracuje to kwit na komisje wojskową i jeśli gość zdrów i zdolny do słuby to na ćwiczenia.
@TheTostu: jeżeli mnie ktoś napadnie i wybije mu zęby - mam prokuratora. Jeżeli ktoś wbije mi na chatę z nożem grożąc gwałtem mojej córki a ja mu coś zrobię - zabiorą mnie w kajdanach. I to jest ok.

Ale wojsko? Nie no - musisz bronić ojczyzny! Co, swojej żony nie będziesz bronić #!$%@??

Latami Polska mówiła, że samoobrona jest zła a teraz jakiś zakolak będzie mi mówił o obowiązku do obrony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TheTostu: to, że ty żyjesz w biedzie i patologii to nie znaczy, że tak wygląda życie. Oceniasz wszystkich przez pryzmat siebie co jest mega infantylne.

@ZlotyJakub: ty na pewno żyjesz w świecie bez ironii i poczucia abstrakcji. A no tak:

Objawy autyzmu w obszarze komunikacji

Dosłowne rozumienie słów. Nie rozumienie ironii, metafor, poczucia humoru.


Idź do lekarza
- Nie mam żadnych ambicji i pomysłów na samorozwój, więc taki pan sierżant z gwizdkiem na pewno mi pomoże znaleźć mogą drogę


@TheTostu: no i nieironicznie, właśnie dla takich ludzi jest służba.
@TheTostu: dlaczego uważasz, że spanie pod zapierdziałym kocem, #!$%@? chleba z puszki i kąpanie się z kilkunastoma na raz kolesiami jest szkołą życia?

szkołą życia jest #!$%@? rodzina i ogarnięcie wszystkiego, dom, praca, rodzina, pasje, rozwój - to jest szkoła życia dzbanie.

ja byłem w zsw od lipca 2004 przez kolejne 10 miesięcy i 16 dni i teraz mam prawo nazywać cię #!$%@?ą w takim razie.

a sprawność fizyczną miałem i