Wpis z mikrobloga

Dobrze gada ten #wolski, a wy się na niego rzuciliście. Banda dorosłych facetów ma problem, że musi na 30 dni udać się na szkołę życia. Nie wiem jak to skwitować w ogóle.

No, nie umiem empatyzować w ogóle z tymi ludźmi.

Ja na ten przykład:
- Nie mam żadnych planów, które chcę realizować, projektów które nadzoruję, przedmiotów na studiach, których się uczę i hobbystycznych przedsięwzięć w których biorę udział, więc wyrwanie mnie na miesiąc z mojego nic niewartego życia mi nie przeszkadza
- Nie mam żadnych ambicji i pomysłów na samorozwój, więc taki pan sierżant z gwizdkiem na pewno mi pomoże znaleźć mogą drogę
- Jako bonus rozłąka na miesiąc z moja żoną i 3-letnim synem, których widzieć w sumie nie muszę, bo po co
- Lubię jak ktoś decyduje za mnie gdzie mam spać, ile mam spać, co mam jeść i kiedy jeść. Odbiera mi to konieczność zastanawiania się co ugotuję w domu
- Jeszcze na deser cieszę się też jak ktoś przymusowo ścina mi włosy zapuszczane przez 2 lata, bo w sumie czasem trzeba je ściąć

Nic do dodania, dobrześ @wolskiowojnie po frajerni pojechał, oby tak dalej, dobry przekaz leci.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pdk
Pobierz TheTostu - Dobrze gada ten #wolski, a wy się na niego rzuciliście. Banda dorosłych fa...
źródło: comment_1670465609cSoLi9cbprah1jYfBELMQF.jpg
  • 31
Nic do dodania, dobrześ @wolskiowojnie po frajerni pojechał, oby tak dalej, dobry przekaz leci.


@TheTostu: no i iście do woja, walczenie i ryzykowanie życia za cudze socjalistyczne "wartości" to wręcz zaszczyt, szczególnie gdy główny elektorat (emeryci) i beneficjenci tego systemu (politycy i ich rodziny/koledzy w radach nadzorczych) nie będą przecież walczyć za to co zbudowali wspólnie.

No co wykopki nie jesteście patriotami?

@wolskiowojnie zapomniałeś o tym wspomnieć ( ͡° ͜
@MachiavelliTan: A to przepraszam, notkę o uchyleniu widzę na stronie gdzie był artykuł o podobnym brzmieniu w starej ustawie z 1967 roku.

Faktycznie przenieśli całe wyłączenie do ustawy z 2022.

Dziękuję, mireczku, kocham cię i przesyłam całusy ( ʖ̯)
@TheTostu: w ogóle te sformułowanie "szkoła życia" jest w #!$%@? szkodliwe. To nie jest szkoła życia. Wręcz przeciwnie, to szkoła ZABIJANIA. No ale nie wypada napisać na Twitterze, że faceci w Polsce mogą dostać wezwanie na 30 dni ćwiczeń z zabijania.
dobry przekaz leci


@TheTostu: No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest, w porządku jest git.
Pozdrawiam cały Sieradz, dobrych chłopaków, niech się to trzyma dobry przekaz leci!