Wpis z mikrobloga

Ich tam w tym MON chyba z lekka #!$%@?ŁO!

Powołani na ćwiczenia wojskowe mogą liczyć na rekompensatę z tytułu nieobecności w pracy, np. kapitan — 184,95 zł, a szeregowy — 117,13 zł za dzień.


Miesięcznie zarabiam "do ręki" 9700 zł - czyli 461 zł dziennie - a ta PiSowska swołocz w razie czego chce mi dać 3627 zł BRUTTO - czyli 2700 NETTO. Przecież to jest jakaś farsa! 2700 to ja płacę raty za mieszkanie + czynsz! Wg tych gnid mam zostawić żonę i dwójkę dzieci na zdechnięcie z głodu?!

rel: https://www.onet.pl/styl-zycia/noizz/michal-dostal-powolanie-do-wojska-w-kolejce-czeka-nawet-200-tys-polakow/0r2sesx,3796b4dc

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #wojsko #niebieskiepaski #depresja #bezsennosc
Pobierz PanBulibu - Ich tam w tym MON chyba z lekka #!$%@?ŁO!

 Powołani na ćwiczenia wojsko...
źródło: comment_1670418097aLQq6YV4mRiSbpd38Pmrdn.jpg
  • 56
@PanBulibu: jak masz wyższe wykształcenie, to nie jesteś szeregowym tylko z mgr jest stopień podporucznika.

Swoją drogą czemu tego wysiłku zamiast na pisanie postów na mirko, co nic nie daje, nie poświęcisz na napisanie do posła czy senatora z Twojego okręgu?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanBulibu: chłopie, sam niżej piszesz, że leczysz się na to czy na tamto, leć do lekarza po kwity i elo. Plus z tego co pamiętam masz bombelki, kolejny akapit do odwołania.

Prawdziwą lipę mają zdrowe i bezdzietne chłopaki, im zostaje tylko emigracja.