Wpis z mikrobloga

Kibice Realu to jest dla mnie odklejka zupełnie innej kategorii. Cały mecz klepani jak pośladki striptizerki, dogrywka na czas jak szczury i tylko autobus a teraz czytam NAJLEPSZY KLUB, CZAMPIONS MENTALITY, CARLO NAJLEPSZY TRENER xD

ja poerdole jestem Barceloniarz i umiem przyznać że zasłużenie wczoraj odpadli bo grali #!$%@?, Araujo dzban i Cancelo jeszcze większy, ale wy po tych meczach jakby zupełnie inną piszecie historie - do #!$%@? nędzy przyznajcie, że się ślizgacie na farcie co edycję praktycznie xD
ja za x lat nie chcę słyszeć o dominacji Realu bo jak przypomnę sobie takie mecze to kisne
#mecz #ligamistrzow
  • 26
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: a co za różnica jak się gra w 1/4? Na dodatek z City, który każdego miażdży? Real w tamtym sezonie 4:0 powieźli.
Jak sobie wyobrażałeś, że Real wyjdzie dzisiaj? Pójdzie na wymianę ciosów?
  • Odpowiedz
  • 23
Gdyby Real odpadł to bym przyznał, że zasłużenie. Ale nie odpadł. Za to klub bez charakteru wczoraj po łomocie chciał tylko gadać o sędzim xD
  • Odpowiedz
@velldrin: Ale Barcelona wczoraj nie była lepsza i uważam, że sędzia był prawie bezbłędny, nie miałem żadnych wątów, PSG było lepsze:)
\Na mnie wasze puchary nie robią wrażenia - co patrzę na komentarze kibiców Realu to tylko czytam "jak my to znowu zrobiliśmy, jak nam się to znowu udało?" jest raczej szok i niedowierzanie że z taką grą znowu czysty fart dopisuje i to jest wymowne:P I myślę, że to jest
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: Na końcu i tak liczy się suchy wynik, o stylu nikt nie będzie pamiętał. Kto z młodszego pokolenia kibiców pamięta Grecję z 2004? Ale wiedzą, że Euro wygrali. Swoją drogą, nie gadaj, że za Zidane'a nie było stylu w wygrywaniu LM.
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: przecież city w szesnastce miało może 2-3 sytuacje w tym jedną czystą, gdzie de bruyne trafił poza światłem bramki. Reszta to jakieś próby praktycznie z niczego z pierwszej piłki, na zasadzie "a może wejdzie przy odrobinie szczęścia" - patrz nieudane wybicie Rudigera. Tempo realu w obronie i kolektyw były naprawdę niesamowite, creme de la creme - podobnie, jak City z przodu. Błędem było zbytnie cofnięcie się po zdobyciu bramki. No
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec jak zespół umie bronić to czemu ma tego nie robić? Czemu dla was o sile zespołu stanowi wyłącznie ofensywa. Grecja wygrała euro 2004 całkowicie zasłużenie bo najlepiej bronili. A dwa lata temu Real pokonał najlepsze drużyny na świecie, nie ma mowy o przypadkowym zwycięstwie.
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: zaden prawdziwy kibic Realu nie zastanawia sie jak to sie stało, że wczoraj Real wygrał, bo WIE, że ta druzyna ma mental, jakiego nie ma nikt inny. I okazuje się, że można mieć najlepsze indywidualności, miliardy petrodolarów i bądź co bądź bardzo dobrego trenera, ale na końcu liczy się coś więcej. I dokładnie ta cecha powoduje, że dwa lata temu Remontada została przeprowadzona najpierw na PSG, potem City i Chelsea.
  • Odpowiedz