Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: no to tak samo jak ja, pracuje zdalnie, do biura nie jeżdżę a nadal nie wyobrażam sobie życia bez auta.

Auto to po prostu wygoda za którą się płaci. Już się wyjezdzilem wypierdzianymi Skodami na uberze. Szczytem mojej irytacji było to jak raz wsiadłem i okazało się że tylnia kanapa jest cała mokra, do dzisiaj nie wiem czy ktoś się tam zlał pod siebie czy co. Obrzydliwe.
Jednak właśnie co jeśli dziecko połknie zabawkę, trzeba będzie jechać do lekarza bo to szybciej niż karetka dojedzie, i czym pojedzie, autobusem?


@AlienFromWenus: można na przykład kupić samochód gdy już pojawią się dzieci lub generalnie w momencie gdy będzie rzeczywiście potrzebny, a nie trzymać go głównie po to by pokazać, że się ma

szczególnie będąc kawalerem pracującym zdalnie mieszkającym w dużym mieście to absolutny nonsens

Jak lubisz czekać na ubera to
Jak wejdziesz kiedyś w poważny związek to zrozumiesz ze dla drugiej osoby chcesz wszystkiego co najlepsze, nawet tak prosta sprawa jak zawiezienie 20 min do lekarza niż aby tlukla się godzinę autobusem.


@Mac02: Bez kitu jak mój niebieski wracał podchmielony z wigilii firmowej to wstałam w nocy i pojechałam po niego (autem z carsharingu a nie swoim) żeby odebrać jego i jego samochód z parkingu firmowego, żeby następnego dnia miał czym
@eibhlin_dw: tak bo wy się codziennie do porodu każecie zawozić. 9 miesięcy to jest dużo czasu żeby kupić i wybrać jakieś kombi żeby było gdzie wózek upchać. Was to by najlepiej odbierać z roboty, wozić na zakupy albo do mamusi gdy się nie ma na to ochoty. A najlepiej żeby mieć lepszą furę niż faceci koleżanek to wtedy kazać się wozić wszędzie tam gdzie jeszcze nie widziały xD Chcesz mieć wiezioną
tak bo wy się codziennie do porodu każecie zawozić. 9 miesięcy to jest dużo czasu żeby kupić i wybrać jakieś kombi żeby było gdzie wózek upchać. Was to by najlepiej odbierać z roboty, wozić na zakupy albo do mamusi gdy się nie ma na to ochoty. A najlepiej żeby mieć lepszą furę niż faceci koleżanek to wtedy kazać się wozić wszędzie tam gdzie jeszcze nie widziały xD Chcesz mieć wiezioną dupę to
w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam

własne nowe mieszkanie (bez kredytu)

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy)

xD


@cyberchosnek: Może babci się wzięło wybrało na tamten świat
kobieta która wysoce prawdopodobnie szuka kogoś do stałego związku krzywo patrzy na faceta który nie będzie jej w stanie zawieźć do ewentualnego porodu do szpitala i jeszcze przedstawia to tak jakby wszyscy którzy robią prawko się mylili on ma rację


@eibhlin_dw: chyba jednak jest różnica między kimś kto nie posiada prawka bo uważa, że samochody są do niczego w żadnej sytuacji nie potrzebne, bo to rzecz jasne bzdura

a co innego