Wpis z mikrobloga

Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejsca parkingowego, tak nakombinowała, że uszkodziła chłopu stojącą prawidłowo beemkę. Co zrobiła baba? No oczywiście, że taktycznie spi******ła nie zostawiając notki. Przecież co się ma mąż denerwować czy krzyczeć. Zarysowanie, to się zrzuci na jakiegoś frajera i będzie spokój na chacie.

Otóż niekoniecznie, wracając do domu widziałem całe zajście, mało tego mam cześć akcji na kamerce sportowej. Panu w BMW zostawiłem karteczkę kto go tak potraktował i już się ze mną kontaktował.

Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat. Gardzę takimi ludźmi.

Najlepsze, że oprócz mnie na ulicy widziało to kilka innych osób. Myślicie że ktoś się zainteresował? A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę. Żeby wam też auta rozwalili i spieprzyli z miejsca. Ludzie, pomagajmy sobie, będzie żyło się lepiej.

#wroclaw #chwalesie #zalesie #czujedobrzeczlowiek
hdeck - Historia z trgo tygodnia. Baba coś kombinowała przy wyjeżdżaniu suvem z miejs...

źródło: temp_file7103042931666855295

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
via Android
  • 665
@G06DbT nie wiem jaki jest ciąg przyczynowo skutkowy ludzi, którzy cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Denerwuje mnie znieczulica.
  • Odpowiedz
@hdeck pochwalam. Sam byłem świadkiem jak chłop na parkingu cofał i uderzył w auto stojące obok mnie. Wyszedłem, mówie ze może by numer zostawił a ten do mnie "a #!$%@?" i odjechał xD
  • Odpowiedz
@G06DbT: a może ten ktoś odkładał sobie pieniądze, lub ciężko zarabiał na ten stary szrot a tu jakaś baba mu ten szrocik rozdupcyla :). Nie życzę Tobie takiej samej sytuacji ;)
  • Odpowiedz
A co tam, walić frajera, ma na bmw to ma na naprawę


@hdeck: Przecież to stary żęch, w życiu bym nie pomyślał, że ktoś jest przy kasie w takim samochodzie.
  • Odpowiedz
  • 53
@hdeck jak w zgłoszeniu szkody będzie że uciekła, to firma to co wypłaci poszkodowanemu będzie z niej ściągać. Więc zawsze jak złapiecie kogoś kto uciekł to naprawiajcie jak najdrożej, najlepiej ASO, żeby miała większą nauczkę.
  • Odpowiedz
  • 63
@hdeck kiedyś widziałem przestępstwo i też zostawiłem karteczkę. Potem musiałem 2 razy odwiedzić komendę i złożyć zeznanie. Opłacało się bo sprawcą byli jacyś zlodziejszkowie i dostałem 1000zł nagrody od komendanta. To były czasy gdy fundusz sprawiedliwości służył walce z przestępczością a nie pisowskim machlojom.
  • Odpowiedz
Babie (bo inaczej nazwać nie mogę) z tucsona życzę wszystkiego najgorszego. Mam nadzieję, że za ucieczkę z miejsca zdarzenia zabiorą jej prawko, lub chociaż przywalą wysoki mandat.


@hdeck: Kto wie, może kierowca BMW naprawi samochód w ASO, a baba dostanie regres za ucieczkę z miejsca zdarzenia.
  • Odpowiedz
@hdeck bardzo dobrze robisz popieram, a druga sprawa widzę że już się zrobił zlot wykopowych bogaczy, czy fura za grube pieniądze czy stare wozidło niema znaczenia szmata co komuś niszczy mienie powinna ponieść konsekwencje.
  • Odpowiedz