Wpis z mikrobloga

Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej.. Jestem 29-letnim facetem, mieszkam i pracuję w Warszawie (mieszkam przy samiutkim metrze), mam własne nowe mieszkanie (bez kredytu) i tak chodzę na różne randki itd. 

Jedna rzecz - nie mam samochodu (stać mnie by było na taki 5-10 tysięcy), ale mi się nie opłaca go ekslopatować ! Mieszkam przy samej stacji metra przypominam..

Reakcja dziewczyn/kobiet na info, ze nie mam auta bo teraz nie potrzebuje to coś niesamowitego.. niby nic, ale widzę grymas na twarzy klientki, ze jak to, nie wozisz dupy? Nie stoisz w korkach? JAk to bez auta??!!!

Kij, ze mam perspektywiczny zawód, kij, ze chatę bez kredytów żadnych, ale jeżdzi metrem..

Kobiety co się z Wami porobiło?

Nie powiem, często udaje mi się fajnie skonsumowac znajomość, ale widzę, ze z autem jakoś poszło by szybciej..

#prawojazdy
#logikarozowychpaskow
#motoryzacja
#p0lka
  • 151
@SalamiVerKa ale masz narzeczoną, żonę czy tylko rucha*ie szlaufow?

Tzn nie mówię ze kandydatka na żonę wymaga fury, wręcz przeciwnie, tylko jestem po prostu ciekaw
bo łatwiej rzucić palenie niż kupić samochód


@AlienFromWenus: no z tym to się absolutnie nie zgadzam

paląc paczkę dziennie spokojnie da się puścić rocznie z dymem niskiej klasy samochód, dodatkowych nakładach na leczenie w dłuższym terminie i o kwestii samego rzucania o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to że jest proste nie wspominając

no i dodajmy przyjemność z obcowania z nałogowcem w sytuacjach gdy zostanie przypadkiem odcięty od używki plus
a własnie prawko/włąsne auto to jakby taki must have jeśli chodzi o to czy facet sobie radzi w życiu.


@zielony_goblin: Typowe myślenie ludzi ze wsi. Potem dziwić się, że połowa chłopaków za pierwsze zarobione pieniądze na szparagen kupuje jakieś gruzy. Jak nie potrzebuje auta, to go się nie kupuje. To jest właśnie zaradność, bo pragmatycznie wydajesz pieniądze.