Wpis z mikrobloga

No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji

Ch*j mnie obchodzi że na końcu liczą się wyniki, nasze wyniki to wypadkowa ogromnego szczęścia i nadludzkiej formy bramkarza, obie te rzeczy są nie do utrzymania w jakiejkolwiek dłuższej perspektywie, ten awans to po prostu los na loterii, nic, absolutnie nic więcej

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Czułem ogromną pustkę po wczorajszym końcowym gwizdku xD Z jednej strony radość że awansowaliśmy i że już nie muszę oglądać tej ch*jni z Argentyną, z drugiej strony przytłaczał mnie fakt, że awansowała najobrzydliwej grająca ekipa na mundialu, gdzie już repka Kataru ma chyba większą kulturą gry niż nasze Orły xD Nawet czułem minimalnie współczucie w stosunku do Saudów i Meksyku xD Saudowie zdobyli moje uznanie klepiąc Argentynę i piękną, ofensywną grą i zaangażowanie w meczu przeciwko nam, pewnie dlatego

Jesteśmy w dupie proszę państwa i się w niej urządzamy.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial
JanuszKarierowicz - No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest d...

źródło: comment_1669873232kHViaO70LIPL3vdrtkH0X3.jpg

Pobierz
  • 64
@JanuszKarierowicz Czesiek to największy w Polsce pozorant. Z kadrą robi to samo co zrobił w Legii. Futbol, którego nie da się oglądać. Typ wie gdzie pożartować żeby złapać stołek i gdy poudaje miłego misia to jakoś to będzie.
Nie ma zespołów tak #!$%@? grających jak my. Aczkolwiek, wszyscy co odpadli zapewne zrezygnowaliby z jakości kosztem awansu. Więc ja dziś świętuje.
@invictus:

Przecież to nie jego wina ze te podróbki piłkarzy nie są w stanie wymienić 3 podań xD

Taaak, on jest jednym z tych polskich trenerów, którzy całe życie trenowali polskich zawodników w polskich klubach. A potem jak zwykle tłumaczenie: "te podróbki piłkarzy nie są w stanie wymienić 3 podań".

Najlepsze jest, gdy ci trenerzy wychodzą na konferencję, tłumacząc się słabym wyszkoleniem piłkarzy i nawet nie dostrzegają, że to jest forma
@JanuszKarierowicz:
Jedyna nadzieja, że Robert się postawi i odmówi grać dla tego dyletanta, w tym samym stylu co zrobił Messi z dwa lata temu. Wówczas sponsorzy sami ukręcą jaja związkowi, jeśli będzie się stawiał. Ale nie spodziewam się, by tak się stało.
@lycaon_pictus: w reprezentacji jest selekcjoner który wybiera już tych co są wytrenowani, a o jakimkolwiek treningu można mówić w klubie gdzie gra się na codzień. Pytanie dlaczego wybiera piłkarzy którzy grać nie potrafią lub nie chcą