Wpis z mikrobloga

No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji

Ch*j mnie obchodzi że na końcu liczą się wyniki, nasze wyniki to wypadkowa ogromnego szczęścia i nadludzkiej formy bramkarza, obie te rzeczy są nie do utrzymania w jakiejkolwiek dłuższej perspektywie, ten awans to po prostu los na loterii, nic, absolutnie nic więcej

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Czułem ogromną pustkę po wczorajszym końcowym gwizdku xD Z jednej strony radość że awansowaliśmy i że już nie muszę oglądać tej ch*jni z Argentyną, z drugiej strony przytłaczał mnie fakt, że awansowała najobrzydliwej grająca ekipa na mundialu, gdzie już repka Kataru ma chyba większą kulturą gry niż nasze Orły xD Nawet czułem minimalnie współczucie w stosunku do Saudów i Meksyku xD Saudowie zdobyli moje uznanie klepiąc Argentynę i piękną, ofensywną grą i zaangażowanie w meczu przeciwko nam, pewnie dlatego

Jesteśmy w dupie proszę państwa i się w niej urządzamy.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial
JanuszKarierowicz - No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest d...

źródło: comment_1669873232kHViaO70LIPL3vdrtkH0X3.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 505
@JanuszKarierowicz Czesiek to największy w Polsce pozorant. Z kadrą robi to samo co zrobił w Legii. Futbol, którego nie da się oglądać. Typ wie gdzie pożartować żeby złapać stołek i gdy poudaje miłego misia to jakoś to będzie.
Nie ma zespołów tak #!$%@? grających jak my. Aczkolwiek, wszyscy co odpadli zapewne zrezygnowaliby z jakości kosztem awansu. Więc ja dziś świętuje.
  • Odpowiedz
@Stanley89:

Aczkolwiek, wszyscy co odpadli zapewne zrezygnowaliby z jakości kosztem awansu.


To na pewno, zgadzam się w 1000%. Szkoda, że ten awans to nie jest wynik czy nawet zapowiedź dobrze grającej repki, tylko sami wiemy czego

No ale co nam teraz zostało xD Tak jak mówisz, świętować trzeba
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: jaka radosc? ze na farcie i bez charakteru przechodzimy dalej? ile lepszych druzyn odpadlo i niedostalo sie do 1/8? polska niezasluguje na gre na w mistrzostwach a co dopiero w 1/8.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: ciekawe jak do nastepnego meczu podchodzi np. Australia z Argentyna albo Senegal z Anglia.
Zaloze sie, ze sa pelni nadziei na niespodzianke, na walke i chca zaskoczyc pilkarski swiat. W przeciwienstwie do nas COŚ grali, szarpali i chca walczyc o dalsze . U nas nastroje po takiej grze sa jednakowe - bedzie kabaret a Francja napyka sobie goli, wracamy po 1/8
  • Odpowiedz
@invictus:

Przecież to nie jego wina ze te podróbki piłkarzy nie są w stanie wymienić 3 podań xD

Taaak, on jest jednym z tych polskich trenerów, którzy całe życie trenowali polskich zawodników w polskich klubach. A potem jak zwykle tłumaczenie: "te podróbki piłkarzy nie są w stanie wymienić 3 podań".

Najlepsze jest, gdy ci trenerzy wychodzą na konferencję, tłumacząc się słabym wyszkoleniem piłkarzy i nawet nie dostrzegają, że to jest forma
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Najgorsze że po wczoraj zaczynając wypływać barany które go chwalą. A to że gramy najbrzydszą piłkę odkąd pamiętam, a wygraliśmy tylko na farcie i że Argentyna dała sobie spokój po 2 golu.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz:
Jedyna nadzieja, że Robert się postawi i odmówi grać dla tego dyletanta, w tym samym stylu co zrobił Messi z dwa lata temu. Wówczas sponsorzy sami ukręcą jaja związkowi, jeśli będzie się stawiał. Ale nie spodziewam się, by tak się stało.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: w reprezentacji jest selekcjoner który wybiera już tych co są wytrenowani, a o jakimkolwiek treningu można mówić w klubie gdzie gra się na codzień. Pytanie dlaczego wybiera piłkarzy którzy grać nie potrafią lub nie chcą
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Może jeszcze na Francja wyjaśni i Czesio zostanie #!$%@?. Z Argentyna oddaliśmy 4 strzały. To jest #!$%@? jeden strzał na 25 minut xD Jak mamy wygrać z Francja jak oni wjebią nam więcej bramek niż my oddamy strzałów xD
  • Odpowiedz