Wpis z mikrobloga

No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji

Ch*j mnie obchodzi że na końcu liczą się wyniki, nasze wyniki to wypadkowa ogromnego szczęścia i nadludzkiej formy bramkarza, obie te rzeczy są nie do utrzymania w jakiejkolwiek dłuższej perspektywie, ten awans to po prostu los na loterii, nic, absolutnie nic więcej

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Czułem ogromną pustkę po wczorajszym końcowym gwizdku xD Z jednej strony radość że awansowaliśmy i że już nie muszę oglądać tej ch*jni z Argentyną, z drugiej strony przytłaczał mnie fakt, że awansowała najobrzydliwej grająca ekipa na mundialu, gdzie już repka Kataru ma chyba większą kulturą gry niż nasze Orły xD Nawet czułem minimalnie współczucie w stosunku do Saudów i Meksyku xD Saudowie zdobyli moje uznanie klepiąc Argentynę i piękną, ofensywną grą i zaangażowanie w meczu przeciwko nam, pewnie dlatego

Jesteśmy w dupie proszę państwa i się w niej urządzamy.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial
JanuszKarierowicz - No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest d...

źródło: comment_1669873232kHViaO70LIPL3vdrtkH0X3.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz