Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@Argajl: Małgosia Rozenek też w formie. Jak reagować na niechciane komplementy? Biedne polskie kobiety. Piekło kobiet. Ciekawe jak to będzie eskalować jak PiS więcej śniadych i czarnych wpuści do Polski. Tylko wtedy TVN zrobi odcinek jak to ciężko żyć kolorowym inżynierom, że muszą brać siła p0lki na ulicy a one są takie mało progresywne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Argajl: No ja się jej nie dziwie.Jakieś 12 lat temu byłem pod namiotami nad rzeką.Zebrała się solidna ekipa młodzieży w tym sporo osób których nie znałem.No i była też tam taka maciora 80kg żywej wagi która sobie mnie upatrzyła.Niestety dla mnie gdzieś koło północy mocno spizgany położyłem się na plaży i moczyłem stopy w rzece.Ta bambaryła mnie tam wyczaiła, przylazla i zaczęła molestować.Próbowała pchać paskudny jęzor do mordy i macać po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Argajl: ciekawa narracja ogolnie. Na początku faceci, męska toksyczność prawiczki. Lepienie z ludzi na siłę stłamszonych, slabyxh smutnych. Wmawianie depresji bycia gorszym. Teraz czas na kobiety. Każda ma trauma, zgwalcona chamsko podrywana i seksualizowana. Komuś chyba bardzo zależy aby ludzie robili z siebie biedne ofiary
uuu ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zareagowałeś na ten archaiczny podryw? Czy też będziesz czuł się ztraumatyzowany za 6 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Argajl: teoretycznie to się uśmiechnąłem i było to dla mnie przyjemne/zabawne, ale lubię #!$%@?ć i być tym obusiecznym mieczem, więc baby będą ginąć od miecza, którym wojują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Argajl: to raczej smutno śmieszne. Każdy się śmieje z emerytów vo ich cyganki na wróżby czy udawane wnuczki przekręcają na setki tys zł jak oni mogą być tak naiwni? A potem pojawią się jakiś news tego typu i każdy potencjalny odbiorca wmawia sobie ze to o nim, to pasuje do niego i w ogóle. Ludzie się nie zmieniają
@Argajl: @Don_Hollywood: @davidero69: Miałem podobną sytuację w klubie. Laska złapała mnie za dupę, odwróciłem się a ta się cieszy zadowolona. Olałem to i poszedłem dalej, piję sobie piwko, a ta znowu przylazła złapała mnie za rękę i siłą próbowała na parkiet wciągnąć. Nie zgodziłem się co ją konkretnie #!$%@?ło XD Myślę że wielu mężczyzn ma podobne historie, ale jakoś nikt o tym nie trąbi. Ciekawi kiedy loreal zrobi kampanię
Jest pewna, relatywnie liczna, grupa mężczyzn, która nie zrozumie innych facetów molestowanych przez kobiety. Nie muszą to być wcale spermiarze, simpy czy kuki, ale też faceci z charakteru "każdy potwór, byle miał otwór". Innymi słowy, taki facet nie wyobraża sobie, że można nie skorzystać z sytuacji, gdy jakaś, praktycznie dowolna, kobieta wykazuje nim zainteresowanie. Z opisywanych tu historii, taki facet po prostu dmuchnąłby tłuste loszysko, czy tą laskę w klubie. Nie oceniam,
No ja się jej nie dziwie.Jakieś 12 lat temu byłem pod namiotami nad rzeką.Zebrała się solidna ekipa młodzieży w tym sporo osób których nie znałem.No i była też tam taka maciora 80kg żywej wagi która sobie mnie upatrzyła.Niestety dla mnie gdzieś koło północy mocno spizgany położyłem się na plaży i moczyłem stopy w rzece.Ta bambaryła mnie tam wyczaiła, przylazla i zaczęła molestować.Próbowała pchać paskudny jęzor do mordy i macać po klacie.Ja w
@Don_Hollywood: zdarzylo sie i mi byc wbrew mojej woli dotykanym czy inny #!$%@?, ale niedawno na fescie laska (ktora w sumie dlugo znam, ale nie nazwalbym jej przyjaciolka) totalnie przegiela. Lezalem na trawie na pol zgonie, costam tylko umialem odburknac, ze zyje jak kto pytal. Ta przylazla i pod plaszczykiem zajecia sie mna (tez tak na poczatku myslalem) zaczela tak okrutnie mnie obmacywac, ze az mi sie dziwnie zle zrobilo. Byl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@ChamskoCytuje: @Don_Hollywood: @Argajl: nie raz miałem sytuację zmacania w klubie, albo za dupę, albo jakaś dziewczyna niby przypadkiem za klatkę.
Niedawno na weselu spotkała mnie sytuacja gdzie już była późna godzina, wszyscy podpici i jakaś kuzynka panny młodej z którą tańczyłem zaczęła mi odpinać guziki w koszuli bo hehe pokaż anon. Wyobraźcie sobie jakby sytuacja była w drugą stronę?!
@Argajl: Nie podrywajcie #p0lka , możecie w najlepszym wypadku zostać wyśmiani. Najgorszym obsmarowani w telewizji, lub oskarżeni o molestowanie. Dajcie sobie spokój z rodaczkami, naprawdę nie warto pać się w to. Sytuacja jest stracona, mają wyprane mózgi feminizmem. Powoli to staje się niebezpieczne, niedługo będzie ich wzrok traumatyzował.
@Argajl No ja np jako facet doświadczałem takiego molestowania kilkukrotnie i każdy pojedynczy przypadek pamiętam dokładnie, mimo, że to było lata temu. Raz byłem w sylwestra na mieście z dziewczyną i jej bratem, to z klubu wyszła grupka jakichś zadbanych kobiet po 40stce i jedna z nich do mnie podeszła i zaczęła dotykać po twarzy, włosach. Innym razem byłem w pubie, siedziałem przy barze i też jakaś #!$%@? szara myszka po 30stce