Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@Argajl: Małgosia Rozenek też w formie. Jak reagować na niechciane komplementy? Biedne polskie kobiety. Piekło kobiet. Ciekawe jak to będzie eskalować jak PiS więcej śniadych i czarnych wpuści do Polski. Tylko wtedy TVN zrobi odcinek jak to ciężko żyć kolorowym inżynierom, że muszą brać siła p0lki na ulicy a one są takie mało progresywne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Argajl: No ja się jej nie dziwie.Jakieś 12 lat temu byłem pod namiotami nad rzeką.Zebrała się solidna ekipa młodzieży w tym sporo osób których nie znałem.No i była też tam taka maciora 80kg żywej wagi która sobie mnie upatrzyła.Niestety dla mnie gdzieś koło północy mocno spizgany położyłem się na plaży i moczyłem stopy w rzece.Ta bambaryła mnie tam wyczaiła, przylazla i zaczęła molestować.Próbowała pchać paskudny jęzor do mordy i macać po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Argajl: ciekawa narracja ogolnie. Na początku faceci, męska toksyczność prawiczki. Lepienie z ludzi na siłę stłamszonych, slabyxh smutnych. Wmawianie depresji bycia gorszym. Teraz czas na kobiety. Każda ma trauma, zgwalcona chamsko podrywana i seksualizowana. Komuś chyba bardzo zależy aby ludzie robili z siebie biedne ofiary
uuu ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zareagowałeś na ten archaiczny podryw? Czy też będziesz czuł się ztraumatyzowany za 6 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Argajl: teoretycznie to się uśmiechnąłem i było to dla mnie przyjemne/zabawne, ale lubię #!$%@?ć i być tym obusiecznym mieczem, więc baby będą ginąć od miecza, którym wojują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Argajl: to raczej smutno śmieszne. Każdy się śmieje z emerytów vo ich cyganki na wróżby czy udawane wnuczki przekręcają na setki tys zł jak oni mogą być tak naiwni? A potem pojawią się jakiś news tego typu i każdy potencjalny odbiorca wmawia sobie ze to o nim, to pasuje do niego i w ogóle. Ludzie się nie zmieniają
@Argajl: @Don_Hollywood: @davidero69: Miałem podobną sytuację w klubie. Laska złapała mnie za dupę, odwróciłem się a ta się cieszy zadowolona. Olałem to i poszedłem dalej, piję sobie piwko, a ta znowu przylazła złapała mnie za rękę i siłą próbowała na parkiet wciągnąć. Nie zgodziłem się co ją konkretnie #!$%@?ło XD Myślę że wielu mężczyzn ma podobne historie, ale jakoś nikt o tym nie trąbi. Ciekawi kiedy loreal zrobi kampanię