Wpis z mikrobloga

@Minieri: pilne, czyli jesteś rzucany w środek stawki, a nie na koniec XD

Jak dojdzie do wizyty, to się okazuje, że od 2023 są zmiany i trzeba jeszcze druczek przynieść, a jak nie ma, to proszę tutaj szybki termin w 2025 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@euklides kurde, na dyżur okulistyczny w szpitalu zawsze wpadałem od ręki, bez żadnego skierowania jak miałem zwykłe opiłki w oku. Raz musiałem tylko czekać ok. 1,5h w kolejce, tak praktycznie od ręki.
@Quassar tylko gorzej jak pójdziesz do lekarza prywatnie, wydasz te 200zł a tu wyjdzie coś co trzeba np operacyjnie robić no i prywatnie koszt na kilka(naście?) tysięcy złotych
@Minieri terminy leczenia NFZ i szukaj gdzie szybko, możesz tam zaznaczyć ze pilne. Co do bólu, waprozyator i medyczna marihuana, jedna z pacjentek miała przerzuty na kości - oksykodon, plastry z fentanylem o kant dupy rozbić - po thc spała jak susel, a wcześniej na wózku inwalidzkim nie mogła wysiedzieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: mialem USG na cito na za miesiąc. Zadzwonilem prywatnie i miałem za 3h. Dzień pozniej już byłem w szpitalu, bo prywatny mi dal skierowanie. Tak to by mnie nie przyjęli.
@Minieri: sorry, ale ktoś was robi w #!$%@?, kolokwialnie mówiąc. Moja mama także jest w trakcie leczenia nowotworu. Z resztą, 3 raz w ciągu 12 lat. Nigdy, ale to nigdy nie czekała tyle na jakiekolwiek badania. Urolog, cyk, konsultacja i za w tygodnie diagnoza. Coś z wątrobą czy nerkami, to samo. Konieczność wycięcia migdałków? Piątek wizyta w poniedziałek na stole. Nie zrozum mnie źle, ale coś tu nie gra.
@emesc: "tylko gorzej jak pójdziesz do lekarza prywatnie, wydasz te 200zł a tu wyjdzie coś co trzeba np operacyjnie robić no i prywatnie koszt na kilka(naście?) tysięcy złotych"

Większość lekarzy przyjmujących prywatnie pracuje również w szpitalach państwowych. Zazwyczaj płacisz za wizytę prywatną a on cie kieruje na zabieg/operacje do szpitala na nfz z szybkim terminem.

@Minieri W sumie to nie jest wizyta u onkologa a sprawy z rakiem mówisz że są